Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Huawei-t miért szapulják?

A Huawei-t miért szapulják?

Figyelt kérdés

P9-em van és az eddigi legjobb telóm: gyors, strapabíró, és az árkategóriájában a legjobb fényképezővel rendelkezik. Egy év alatt 0 műszaki hiba merült fel.


Nem értem miért nézik le mégis jópáran ezt a márkát. Szerintem ez sima flancolás, mert a Sony-nak és a Samsung-nak jobban van neve.



2017. aug. 25. 10:14
 1/8 anonim válasza:
Szintén így érzek, P8-am van. Nincsenek nagy igényeim egy telefon iránt mert csak telefonálni és internetezni használom 15 éves létemre, de ez egy nagyon megnyerő kis készülék. Csak azért szándékozok majd lecserélni a közeljövőben, mert túl nagy, nem tudok rá vigyázni, állandóan elejtem, és drága volt ahhoz hogy csak úgy összetörjem, szerintem nekiadom a tesómnak. Számomra tökéletes, minden megvan benne: szép felbontás, gyors rendszer, tökéletes kamera, sok tárhely, jó hangszóró, nekem az akksijával sincsen gond. Egyedül a fülhallhagató nem tetszik, de arra úgysincs szükségem.
2017. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hozzáteszem most volt két éves a készülékem.
2017. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Divat telefonnak nézik.

Amivel eggyet értek.

Minden második ember kezében ez van.

Egyébként az ilyen trendeket magasról leszarom,de nekem csak a P8 desingja tetszik ami nekem gyenge ezért nem fogok azt venni.

2017. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
+ nekem gyenge a kamera
2017. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Részben mert kínai márka, és régen rengeteg gyenge, olcsó telefont adtak ki, Magyarországra főleg ezek jutottak el. Ma már feljebb pozícionálják magukat, de nyilván jópár év, mire a márkáról alkotott kép megváltozik.
2017. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt embere válogatja.


Nekem Sonym van. Meg vagyok vele elégedve, főleg azért,

mert eléggé testreszabható (rootolás után). Így mobil-

nettel, viberrel, telefonálással stb 1 hétig bírja

töltés nélkül. Ezt nem sok telefon tudja megcsinálni.


Nade visszatérve Huawei-re. Nekem nem tetszik a designja,

illetve a menüje. De ez az én személyes véleményem. Ettől

még nem lesz rossz telefon, bár tény és való, hogy sokszor

a filléres SOCokkal építik meg, míg mondjuk egy Samsungba

Snapdragon kerül. Ez is lehet szempont. Viszont - bár

nekem nem tetszik - az OS-t annyira meg tudták csinálni,

hogy stabilabb, mint bármelyik stock android (beleértve

a Sonyt is), ráadásul egy halom új biztonsági fejlesztést

vezettek be (amit egyszerű user nem is lát, viszont én

fejlesztőként értékelek).

2017. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert nem olyan menő a tízévesek kőrében mint az iPhoneok.
2017. aug. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Brandon41 ***** válasza:
Kérdező, a problémáddal én is szoktam találkozni, leginkább suli időben, amikor a sok osztálytársam leragadt a Samsung/ sony/iPhone esetleg még egy kis Huawei míg jövök én a magam "kis" oneplus 3t-jével miközben a legtöbb osztálytársam telefonját össze-vissza veri, addig ők szapulják a telefonom a már megszokott kínai/ fos kínai szavakkal.
2017. aug. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!