Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s vagy Samsung galaxy...

Iphone 5s vagy Samsung galaxy a3 2017?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Természetesen az A3-as. Az 5s már régi. Lehet gyors de, a samsung e modellje fejletebb. Nagyobb ,gyorsabb, erősebb. Sokan most kezdtek el 5s-t vásárolni mert "kezd olcsó" lenni. Nem a technológiai hátteret nézik hanem a márka jelzését.
2017. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5s ismerőseimnek már vagy 3 éve olyan van és még mindig villámgyors.Nekem 6s van az meg jobb.Nekem volt sok samsungom de azok mindig befagytak/belassultak
2017. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mire kell.

Lehet hogy az 5s még telefon lesz amíg az A3 már csak alkatrész.

Mondom ezt Samsung fan-ként.

Szeretem a Samsungokat, régen és most is Samsungom van, de mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai.

Az 5s előnye nem csupán a gyártó logója.

Azt mondanám hogy teljesítményben nagyjából egy szintet képviselnek, annak ellenére hogy más korcsoport.

Aki droidozott, annak talán a kötöttségek nem nagyon fognak tetszeni az iPhone esetében, de ez nagyon egyedi.

A párom is droid párti volt amíg véletlenül egy 6s-t kapott. Teljesen elégedett az összhatással.

Próbáld ki a készülékeket ha van rá lehetőséged, segít dönteni a személyes tapasztalat.

2017. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem régen volt 3gs-em, amikor nem volt még elterjedve szinte semennyire az iPhone. Emlékszem haver új S2-je néhol laggolt. :D

3 évig használtam akkor se volt semmi baja.

Utána volt egy rövid ideig 4s-em, majd vettem droidot.

3 évig egész jól szolgált, de azért több romot kellett rárakni, gányabbak a programok, viszont a fájlkezelése sokrétűbb. Összességében nekem a kijelzőmérete lett zavaró, viszont 6-os iPhone-ra ezt is javították.

Hiába gyengébb a hardver akkor is gyorsabb lesz. 5s még bőven hasít. Inkább abból néznék egy jó állapotút vagy 6-ost.

Lassan én is veszek 5 év után telefont, akármennyire mondják túl van értékelve az iPhone, teszi a dolgát, nem kell mókolni. Nekem egyedül a fájlkezelés meg jailbreak ment az agyamra, de azóta elég sokat változott az ios.

1 gb rammal konkrétan szétfagy egy droid, S4-en még tűrhetően megy, de néha vannak itt is furcsaságok.

2017. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nővéremnek iphone 5s e van a másik nővéremnek 6. Nekem meg a3 2017. Az iphone 5s nagyon rossz ios 10 el. Az iphone 6 az még hasít de az a3 2017 ugyan olyan gyors mint a i6.
2017. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!