Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be a tabletem?

Miért nem kapcsol be a tabletem?

Figyelt kérdés
Már több mint 1 éves. Egyszer csak lemerült és nem kapcsol be azóta sem ez már lassan 1 éve. Feltettem töltőre rajta hagytam egész éjjel. Aztán eljutott addig hogy kiadta a logót, majd, hogy andoid indítása. Aztán ezt csinálja felváltva. Hátlapot nem lehet leszedni. Valakinek vab ötlete, hogy ez miért van? Estar grand hd quare core

2017. aug. 26. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
kapcsold ki a telot es csinalj hard resetet
2017. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy frissítés közben kapcsolt ki és ezért nem indul újra? vagy egyszerűen csak behalt.
2017. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem teló. És mivel nem kapcsol be így hard resetet sem tudom hogy lehetne.
2017. aug. 26. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Merítsd le teljesen (ekkor kikapcsol), majd rakd töltőre egy estére, de ne kapcsold be.

Közben valamikor neten nézz utánna, higy csinálhatsz factory reset -et. Ha tudod a hogyant, akkor húzd le töltőröl, várj pár percet, majd csinálj factory resetet.


Ha végigment, minden adat eltűnik a gépről, betölt, végigvezet az első lépéseken... Kivéve, ha szoftverhibás.

Ezesetben gépről tudod újratelepíteni az eredeti androidot a megfelelő programmal. Ehez is találsz neten leírást.

Kereső szavak:


Estar grand hd quare core flash stock rom

2017. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1 szó kimaradt...


"Ha végigment, minden adat eltűnik a TÁBLA gépről, betölt..."

2017. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
U ezzel nagyon sokat segitettel koszonom. Batyam szakerto najd szolok neki hogy segitsen ha hazajon. Koszonom😊
2017. aug. 27. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!