Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet hogy a Telenor a...

Hogy lehet hogy a Telenor a második legnagyobb szolgáltató és mégis sokkal kevesebb Telenoros számmal lehet találkozni mint Vodafone-ossal?

Figyelt kérdés

Persze lehet hogy valaki Telenoros, csak átvitte a 70-es számát, de ez nem olyan sok lehet.


Rengeteg telefonszámot látok illetve ha valamit amúgy is keresek a neten, az tűnt fel, hogy 20-as van a legkevesebb?


A hivatalos adatok viszont nagyon mást mutatnak. Vodafone-os jóval kevesebb van mint Telenoros.



2017. aug. 26. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Minden számot átnéztél?
2017. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Poénnak elmegy.


Evidens, hogy csak egy kis részére látok rá az összesnek, de az aránytalanság nagyon feltűnő.


Mások mást tapasztaltak?

2017. aug. 26. 16:06
 3/7 anonim válasza:

Én is alig látok 20-as számot, nem véletlen, a Telenor az egyik legdrágább szerintem.

Én is néztem ilyen adatokat, nem értem, miért azt hozzák másodiknak.

Nálam a gyakorisági sorrend:

1. Voda (70)

2. Telekom (30)

3. Telenor (20)

2017. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Éppen ez az, hogy nem "kihozzák" másodiknak, hanem a hivatalos statisztikák azt közlik, hogy melyik szolgáltatónak hány aktív SIM kártyája van. Illetve melyik hány százalékot fed le a teljes hazai mobilpiacból.


És a különbségek elég szignifikánsak.


Ráadásul úgy, hogy amióta három szolgáltató van, mindig ez a sorrend és az elmúlt 10-15 évben olyan nagy aránybeli eltolódás sem történt.

Múltkor direkt rákerestem, mert kíváncsi voltam.

2017. szept. 8. 09:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még a Voda sehol nem volt amikor már a Pannon gsm működött. Azt hogy te mit érzel , az nem jelent semmit.
2017. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Az ismerősök legnagyobb része 30-as, kevesebb a 70-es, legkevesebb a 20-as.

Telekom, Vodafone, Telenor a sorrend. Egyébként a legjobb hálózata a Vodának van.

2017. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Számhordozás?


30-as számom van, de vodafones vagyok.

2018. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!