Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Túlmelegszik a telefon videózá...

Túlmelegszik a telefon videózás alatt, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sony Z3 compact 2 éves 2 hónapos

9 perc full hd videózás alatt kiírja túlmelegedett a kamera leáll 33 fokban, júliusban kibírt egy egész ballagást, valamit tudok tenni melegedés ellen vagy eddig bírta a teló



2017. aug. 26. 22:28
1 2
 1/15 anonim válasza:
90%
Kevesebb alkalmazás legyen a telefonon, vannak olyan telefonk amik alapból is bemelegszenek
2017. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Telefont kell venni, nem ilyen gagyi androidos vackokat..
2017. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az androidos vackolósnak szeretnék gratulálni az értelmes kommentért.


Egyébként a Sony Z szériája gyakran szenved a kamera túlmelegedési hibájában, napsütésben is leállítja sokszor a kamerát, mondom ezt Z2 és Z5P tulajként. Néha fényképezéskor is meg tudja adni magát, viszont ettől függetlenül kiválóak a Sony telefonok. Sokat sajnos nem tudsz ellene tenni, esetleg nyugtasson a tudat, hogy más telefon sem szereti, ha napsütésben nagy felbontású videót rögzítesz vele, valamelyik szoftveresen alapból korlátozva van az időt tekintve, különben megfőzné magát.

2017. aug. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%

"Néha fényképezéskor is meg tudja adni magát, viszont ettől függetlenül kiválóak a Sony telefonok."


Telefonálni azért lehet velük, vagy azt is csak papíron tudják?:)

2017. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó, gondolom iphonos vagy. Mesélnél az iphone 6 hajlásáról, illetve a képernyő ragasztójának elválásáról?
2017. aug. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
13%

Az iPhone mindent kibir . Sokat skypeolok , van h forró a mobil megsem all meg . Azt vettem eszre h minél régebbi, annal hamarabb forrósodik.

Az elözö telefonom egy iPhone 5 S es volt , újonnan vettem 3 evet hasznaltam , sose lassult le, hibatlanul muködött, aldom ezt a Steve Jobsot, nem volt kismiska.

Viszont mikor a mobilom elmúlt 3 eves akkor elöfordult 2 szer h mig töltöttem es beszeltem videón kiiródott h meleg a kamera es a video lezarodott . Igaz h mar többzör leejtettem addig stb

Most iPhone 7 esem van

2017. aug. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Captain Logic ***** válasza:
23%
#5 iPhone hajlása? Utána kellene nézni kicsit a dolgoknak, mielőtt hülyeségeket beszélsz. Ez nem egyedi iphone hiba, szinte az összes nagyobb gyártó több, mint 5”-os, vékony telefonja hajlik…
2017. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
Na ezek miatt se vennék sose sonyt..Mindegyikkel csak a baj van..
2017. aug. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, 7-es? Írd be Google-be, hogy "telefon hajlása"! Milyen mobilokat is dob ki? Csak nem az iphone 6-ot?
2017. aug. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez NEM csak a Sony hibája !


A mai telefonok hűtése nagyon gyenge. Legyen ez iPhone,

Sony, vagy épp Google. Ennek konstrukciós okai vannak.

Nem tudja eldisszipálni a hőt. Ezek kár is rugózni.


Emellé jön a magas hőmérséklet. Nyilván más a szituáció

-10 fokban, 5 fokban, és 30 fokban. 5 fokos hőmérséklet-

ről tovább felmelegednie, és jobban le tud hűlni. 33 fok-

ban már alapból melegebbről indul a telefon, gyorsabban

eléri a kritikus hőmérsékletet, és visszahűlni sem tud

annyira.


Próbálj úgy kamerázni, hogy a telefon árnyékban marad,

mert a napsütés is igencsak rátesz a melegedésre (csak

hagyj egy fekete GPS-t a kocsiban 10 percre, és megérted,

miről beszélek).

Emellé tilts le MINDENT, ami a processzort terhelheti,

ezáltal melegedést okoz: Wifi/Mobilnet, Skype-Viber-Face-

book, egyéb appok, amik a memóriában tanyáznak. Így is

időt nyersz.

2017. aug. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!