Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Telekomnak miért jó, hogy...

A Telekomnak miért jó, hogy sok telefonjuk úgy kapcsolódik be, hogy a fél környék hallja?

Figyelt kérdés

Nem egy ilyen telekomos telefonnal találkoztam már, a lila kezdőképernyő, és üvölt max hangerőn.

A telefonon meg nem lehet levenni a kezdőképernyőt, pl az Acer Z205-nél.

Egy megoldás van rá, ha kikapcsolás előtt lenémítom a telefont. Ja meg a másik, ha sosem kapcsolom ki.



2017. aug. 27. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Minek annak mobil telefon aki még ennyit se tud beállitani.
2017. aug. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Világosan leírtam, hogy nem lehet beállítani.

Minek jár valaki a gyk-ra, ha olvasni sem tud?

2017. aug. 27. 08:36
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Olyan nincs hogy egy telefont ne lehessen beállítani. Nem értesz hozzá. Ne égesd magad ennyire.
2017. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem az olvasással van baj, én betudom állitani.
2017. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, lenémítod a telefont, majd kikapcsolod és bekapcsolod. Nem fog ordítani.


Kezdőképernyőt naná, hogy nem engedik levenni alapból,

az nekik a márkajelzésük, vagy épp a szolgáltató reklám-

ja. Szerintem ennyi még belefér, nem kell lázadást szí-

tani ellenük :)

2017. aug. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor leírom még egyszer, nagyon gyengébbek kedvéért, akár nagy betűvel is: NEM LEHET BEÁLLÍTANI, HOGY NE LEGYEN INDÍTÓ BEJELENTKEZÉS!!!

Más telefonnál belehetett, ennél nem. És még sok másiknál sem.

Valószínű egy szoftver módosítással, adatkábellel be lehet állítani, de energiám nincs már, ilyenekkel vacakolni.

(anno ilyeneket csináltam, K750i-nél, VKP patch függetlenítés, ha mond valakinek valamit...)

2017. aug. 27. 12:12
 7/9 A kérdező kommentje:
igen, pont ezt csináltam, ahogy írtam is, hogy lenémítás, majd úgy kikapcsolás.
2017. aug. 27. 12:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is Telekomos telefonom van és tényleg nem lehet beállítani. Én csak be szoktam fogni a hangszóró nyílását olyankor (ha előtte elfelejtem lehalkítani), úgy alig hallatszik.
2017. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezért kell független telefont venni.
2017. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!