Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy olasz számról hívogatnak...

Egy olasz számról hívogatnak már több napja. Sokba kerül visszahívni?

Figyelt kérdés

Mindig olyankor hívott, hogy nem vettem észre. Vannak külföldi barátaim, de egy sem olasz.

+393889340107

Csak annyit tudtam kideríteni, hogy egy olasz mobilszàm. Illetve van költségkontroll az előfizetéshez, akkor a feltöltött egyenlegből veszi le?


2017. aug. 27. 13:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Gondolom ez a Roamingos izé erre nem vonatkozik, mert nemzetközi hívás. Viszont, ha az illető itt van Magyarországon, akkor is annyi?
2017. aug. 27. 13:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Hívja vissza bré , ha felveszed kiderül ki az mit akar ha nem egy trükk az egész .
2017. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Viszont, ha az illető itt van Magyarországon, akkor is annyi?"


Az mindegy. Magyar számról hívnál külföldit. Én nem hívnám vissza. Ha gyanús, hogy ismerős lehet, küldj vissza egy SMS-t hogy írja le, mit akar.

2017. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tévedsz mert az olasz az 39-es.

[link]

2017. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg ez is 39-es, a 388 az egyik mobilszolgáltató Olaszországban.
2017. aug. 27. 14:08
 6/7 Alex Fly ***** válasza:

Egyszerűbb lenne, ha nem titkolnád a szolgáltatódat...

Pl. a Telekomnál az olasz vezetékes számok 99 Ft/perc, a mobilszámok 179 Ft/perc áron hívhatóak.

2017. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Telekomnál vagyok, igen.
2017. aug. 27. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!