Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem frissít a telefonom?

Miért nem frissít a telefonom?

Figyelt kérdés
Egy Samsung Galaxy A5 (2017) telefonom van. Az egyik ismerősömnek ugyan ez csak 2016-os. Neki már frissített és több emojija van és más a gyorsképernyője, nekem viszont nem talál új frissítést. Miért?

2017. aug. 28. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán mert még nem jött ki.

A Samsung nem vmi gyakran ad ki új frissítéseket az alsó-közép kategóriás telefonokra.

2017. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A gyártó nem frissíti a tiedet csak később vagy soha
2017. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a Samsung Galaxy A3-ra (2017) már megjött a Nougat (7.0) kb. múlt héten, szerintem az A5-re is kijön nemsokára
2017. aug. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2017. aug. 28. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Én július óta vártam az A5 '17 7.0-s frissítésére, és azt mondták augusztusban megjön (kártyafüggetlenre). Nos, augusztus 31-én meg is kaptam... :D legalább betartották. :) :D
2017. szept. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!