Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 2g nem kapcsol...

Apple iPhone 2g nem kapcsol be. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel felkelek, megnézem a telefont, kikapcsolom az ébresztőt, az akku 88% on van. Jó délbe nézem a telót, le van merülve... Néztem is hogy ilyen hamar még nem merült le. Felraktam a töltőre, bekapcsoltam a telót, kijött az Apple jel, de tovább nem csinált semmit... ÉS ez van már 2. napja. Kitudom kapcsolni, de ha bekapcsolom mást nem csinál, csak a logót mutatja. HELP
2010. máj. 25. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd szervízbe, lehet cska szoftveres gond, de ha nem értesz hozzá, inkább ne te nyúlj hozzá.
2010. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az lesz, Pénteken megy szervizbe az iStyle ba. Kb mennyibe fog kerülni a szerviz, mert gari nincs rá?
2010. máj. 25. 22:25
 3/5 anonim válasza:
Alapból magyar Menü van rajta, vagy jailbreakelve van? Ezekelőtt simán betudtad kapcsolni, mert nekem igaz 3g de csak számítógépen át itunesen keresztül kapcsol be, ill. Blackrainenen át.
2010. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jailbreakelve van, de magyar menüs. Ráraktam a gépre, megnyitottam az iTunes-t, szinkronizálva is van, de utána lefagy az iTunes. Egyszerüen nem lehet sehova se kattintani, de miután kihúztam a gépböl, azonnal jó az iTunes... MI lehet a gond?
2010. máj. 26. 22:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és 3.1.2 fw van rajta.
2010. máj. 26. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!