Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Választanátok a Sony Xa1-telef...

Feketeszisza kérdése:

Választanátok a Sony Xa1-telefont? Tapasztalatok ezzel a telefonnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Telót szeretnék venni,nekem fontos,hogy ne fagyjon,ne legyen óriás,kamera is jó legyen. Néztem ezt a sony xa1-et,elég jó kamerája van 23 mp. Tényleg jó képeket lehet vele csinálni?

Vagy esetleg hasonló tudás,és árkategóriában (75 ezer ft) tudtok ajánlani telefont? :) Huawei,Iphone egyáltalán nem érdekel,meg a névtelenek se. Sony,Samsung,Lg esetleg :D Köszi a válaszokat.



2017. aug. 29. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:

En is nezegettem.tetszik,hogy olyan keskeny,es szogletes.

De nagyon nem ajanlottak.T-nel,mediaban,extremben is erdeklodtem tobb telefon felol.mindenhol a sonyt raktak utolso helyre.

Ami nalam meg eselyes,az az A3,A5,p10 lite,p2(lenovo).

Nagyon a samsung fele huz a szivem.pedig regen megfogadtam,hogy soha tobbet.

De valahogy stabilabb volt,megha ar ertekben nem a legjobbak is.

A mostani huaweimel egy csomo apro gondom van,mindamellett,hogy vannak nagyon hasznos,szeretheto dolgai.

Ezek az aprosagok pl. A wifi eldobasa es nem csatlakozik ra mikor hazaerek.a billentyu nem reagal olyan gyorsan ahogy irok,igy sokszor fel szavak maradnak az irasomban,es folyton vissza kell ellenoriznem.a hangszoroja filmnezeshez tul hallk.

Szoval ilyen kaliberu aprosagok,amikkel lehet elni.de a samsungoknal nem nagyon tapasztaltam ilyeneket.

A szervizhatter szinten a samu mellett szol.nem kell postan kuldozgetnem a telot.csak beviszem a helyi samu szervizbe,kapott cseretelefont...ami megint nem utolso szempont.

Nezd meg az A3 at es 5 ot.szerintem.

2017. aug. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia, Köszönöm a válaszod.

Hát most én is jobban utánanéztem,már nekem se jön be annyira. Samsung S6 Edge,ami régóta szivem vágya,és talán nem is lenne rossz. A j5 2017 szintén bejön.

Mondjuk a billentyű probléma nekem a Samsung Tabletemen (Samsung A6 tablet) van,ott is végigírom,elküldöm,és a fele van meg sajna.

S6 Edge meg nem olyan hibás szerintem,jó teló,tetszik. Lehet azt választom,bár árban eltér,mivel 100.000 Ft,de lehet megérné.

2017. aug. 29. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:

En mar nem veszek 100 korul,felett telefont.

Nagyon sokat buksz rajt,ha esetleg eladnad.

T-nel az A3 at 45 ert,az A5 ot 65 ert kihozom.es mivel en maniakus telefonmeguno vagyok,igy valoszinuleg azokat is lecserelem jovo osszel.nem bukok akkorat.

De persze ez attol is fugg,hogy meddig akarsz hasznalni egy telefont.

S6 ot mar nem vennek.mar itt a 8 is.max 7et ha nagyon csucstelefont szeretnek.

2017. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem a méretek miatt az S8 nem tetszik,pedig jó teló. Mindenképp egyben venném meg,mert megyünk külföldre,így előfizetés nem kell.
2017. aug. 29. 13:18
 5/7 blacib ***** válasza:

Nekem Sony XA1 van és mondhatom nem bántam meg.

Annyira nem hogy vettem egyet a páromnak is a szülinapjára igaz az már a dual simes verzió.

itt érdemes körülnézni szerintem elég jó áraik vannak:

[link]

2017. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia. Utána olvastam,leginkább a kamerája fogott meg. Viszont azt irták,hogy korántsem olyan hú de jó,mint aminek mondják. Neked mióta vna meg?
2017. szept. 5. 11:30
 7/7 blacib ***** válasza:

Bocs nem jártam erre..

Juliusban vettem..

2017. okt. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!