Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Myaudio Panther-hez firmware?

Myaudio Panther-hez firmware?

Figyelt kérdés

Kezembe került egy MyAudio Panther 9"-os tablet.

Bekapcsolás után megjelenik a MyAudio felírat, de sehova tovább. Recovery módot elő tudom hozni, AndroidTool-lal, RkFlashKit-tel elérem, viszont rendes firmware-t nem találok hozzá.


CPU: rk3026

Board ID: C98/140508/V10


Valakinek esetleg van ehhez a jószághoz firmware-je?



#firmware #Android #tablet #myaudio panther
2017. aug. 29. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni de senkinek. Mindenki csak ígérgeti, pedig tuti lapul pár HDD-n ilyen.


Írtam boltnak erre visszaírt a szervizes egy google keresést, amiben dead link van... Speedshop no comment...


a cég megszűnt, a domaint valaki beregisztrálta külföldön ott már esély sincs rá letölteni.

2017. aug. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alex Fly ***** válasza:
XDA-n nézted? Ha van, akkor ott megtalálod.
2017. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, néztem már az XDA-n is - nem találtam megoldást. ;(


A legközelebbi, amihez jutottam az alábbi orosz blog:

[link]

az itt elérhető firmware-t rkflashkit-tel illetve AndroidTool segítségével sikeresen fel tudom másolni az eszközre, el is kezdi a bootolást (Samsung logó megjelenik, szépen animálódik is), de tovább nem jut.


Egy magyar fórumon:

[link]

az egyik felhasználónak elvileg lenne firmware-je hozzá, de nem tudom elérni - sikeresen beregisztráltam, aktiváltam a fiókot, de belépés után ilyesmi hibaüzenet fogad:

"nincsen jogosultságod ennek az oldalnak a megtekintéséhez. Ennek számos oka lehet:

1. A tagságid nem rendelkezik elegendő jogkörrel. Lehet hogy olyan funkciót próbáltál meg használni, amelyhez adminisztrátori jogkör szükséges.

2. Ha hozzá szerettél volna szólni egy témához, akkor lehet hogy a tagságid még aktiválásra vár, vagy az adminisztrátor korlátozta azt."

adminisztrátoroknak írtam, válasz még nem jött.


Az alábbi fórumon:

[link]

meg se szeri, se száma a kéréseknek, de érdemi válasz csak más alaplapokhoz van.

2017. aug. 30. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!