Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakinek jött már Samsung...

Valakinek jött már Samsung Galaxy A3 2017-re Android Nougat frissités?

Figyelt kérdés
Július vége óta várom hogy megjöjjön végre a frissités de azóta sehol semmi. Csak annyit sueretnek tudni hogy magyarországon bárkinek is frissült már? Valahol azt is olvastam hogy augusztus vegére csúszik de már augusztus vége van és meg mindig sehol semmi.
2017. aug. 30. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hali! Nekem A5 '17-em van, kártyafüggetlen, de nekem sem jött még meg. Viszont a Vodások és a Telekomosok már elvileg megkapták. (Telenorosok még viszont nem)
2017. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szintén régóta várom, szintén A3 2017-re. Az európai verzió (A320FL) még nem kapta meg, se szolgáltatói, se a függetlenek. Szerintem szeptemberben már sorra kerül, legalábbis illene már. Az Oreo is fog jönni egyszer...valamikor...remélem nem úgy, mint ez a Nougat.
2017. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. szept. 6. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!