Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyit érhet ha...

Szerintetek mennyit érhet ha létezne?

Figyelt kérdés

Lg g2 2017

Snapdragon 820

8 mag (4 mag= 1,8 Ghz + 4 mag =2,3 Ghz)

5,3" Fhd kijelző 577ppi

( kapacitiv ips)

Gorilla Glas 4

Új lenyomat olvasó

Fém keret üveg hátlap

Ip 68

3400 Mah


Én megveném ha lene rá pénzem,de nincs :'(



2017. aug. 31. 00:32
 1/9 anonim válasza:
30 ezret max
2017. aug. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:-D
2017. aug. 31. 00:48
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

"Új lenyomat olvasó"


És ha nekem csak régi lenyomatom van?

2017. aug. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A 3400 Mega amperóráról már említést se tegyünk.


Amúgy egy TELEFONNAK mért kell 8 magos proci????

2017. aug. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4

Jobban lehet lekövetni a terhelés változását, mindig csak az elégséges számú és típusú(!) mag aktív. Igy kevesebbet fogyaszt, mintha csak az órajel változna egy "kevésmagos" processzorban.

2017. aug. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

@Tron65:

Van egy pár elgépelési hiba, amit a kérdés leírásában, de nem legyünk már nyelvtannácik...

Mega amperóráról ő nem írt a kérdező, hanem milliamperóráról. Az okostelefonok aksijánál (is) ezek a jelölések vannak

[link]

:)

2017. aug. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyot tévedsz, kedves helyesbítő.

A kapacitás mértékegysége az amperóra, kis a-val. rövidítve Ah, nagy A-val. 0,001-es szorzó a milli: millamperóra, így, kis a-val, rövidítve mAh nagy A-val.


A linkelt oldal orbitális tévedéseket tartalmaz a mértékegységek _kötelező_ helyesírását tekintve. Az Ampert Amp-nak rövidítette, a mAh-t milliAmeperórának írta.

[link]


A nagy M mindig is a Mega, milliószoros szorzót jelenti, ha a kérdező MAh-t írt volna, akkor helyesen írta volna a kritikusa amit írt, de ah Mah mértékegység nincs.

3400 MAh, azaz 3,4 milliárd Ah kapacitású akku tényleg szép lenne, egy Flirt szerelvény kb. egy évig eljárna vele. A Flirt 2000 kW-t fogyaszt, vagyis 2MW-t. Az akku, ha 3,7 voltos, akkor 3,7*3400=12580 MWh elektromos energiát tárolna. 2MW fogyasztással ez 6000 üzemóra.

Ügyes. Elektromos motorvonat egy töltéssel egy év menetidő folyamatos maximális teljesítménnyel.

2017. aug. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Alex Fly ***** válasza:
@7: majdnem. A mega prefixum nem milliárdos, hanem milliós szorzót jelent. A milliárdos a giga...
2017. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 7:

Khmm... Na akkor Ki téved és miben...

A kérdésben és a kérdés leírásában, több dolog rosszul lett megadva, de ez nem szándékos, hanem félregépelési hiba. Ugyanez igaz, a Mah-ra is. Mobiltelefonoknál azért, még mindig mAh - pontosabban milliamperóra - van megadva. Kis/nagybetűre figyelnie kell kérdezőnek, de hehe... Attól az még mAh marad, ezen fennakadni, kár a gőzért. :)

Amely oldalt belinkeltem, az nem hemzseg a helyesírási hibáktól. Egy helyen van, csak milliAmperóra írva, de az is, csak szemléltetésképpen, az összes többit, milliamperóra-nak írja.

Úgyhogy ezek után áruld el nekem, hogy miben tévedek én, miközben csak magyarázatot adtam a fotelnyelvtannáciknak. :)

2017. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!