Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent ez az ikon?

Mit jelent ez az ikon?

Figyelt kérdés

Szóval egy héttel ezelőtt a telefonom magától ujraindult és amint bekapcsolt egy számomra ismeretlen ikon jelent meg a Wi-Fi jel mellett. Ez úgy néz ki, hogy: kocka alakja van, függőlegesen három részre van osztva, melynél a középső nagyobb, mint a többi, és ezt két egymás alatt lévő ferde vonal szeli át (mármint a középső részt, nem az egészet). Ha egyszerűbben le kellene irni inkabb egy deformálódott, fura, két középső szarú nagy "N" betűnek mondanam (amely egy kockaban van). Samsung telefonom van (fogalmam soncs, hogy ez számít-e).

Próbáltam utanna keresni de nem találtam semmit.

Válaszokat előre is köszönöm!



2017. aug. 31. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondolsz?

[link]

Ez azt jelenti, hogy a telefonodon be van kapcsolva az NFC, értelemszerűen a beállításokban kapcsolhatod ki.

2017. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Abszolút nem sértésből, de van ember, aki nem ismeri még az NFC-t? :)

Én napi használatban használom (mobilos fizetés).

2017. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!