Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az Emagról vásárolni?

Megéri az Emagról vásárolni?

Figyelt kérdés
Egy telefont szeretnék vásárolni és még nincs tapasztalatom az online rendelés terén.Mennyire megbízhatóak? Ha esetleg elromlik a telefon mennyi idő alatt javíthatják vagy cserélhetik ki? Erdélyben élek.

2017. szept. 1. 00:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az Emag román cég. Magyarországon elég rossz híre van, elég beütni a keresőbe: "tékozló homár emag" és olvasgatni... Szóval vedd ezt is számításba, de hogy a saját országukban mennyire korrektek, arról nem tudok nyilatkozni.
2017. szept. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én például két hete vettem Emagról egy 2000 lejes laptopot és minden rendben van vele. Ez volt a 18. rendelésem, sose volt problémám velük.
2017. szept. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Onét én biztos nem vásárolnék nincs jó hirük .
2017. szept. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

50% /50% vagy igen vagy nem.

Én nem vásárolok tölük.

2017. szept. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
81%
Amilyen a magyar nép, hogy köpköd mindenki mást, de a Románt főleg így logikusan mindenki szidja... De semmi probléma sincs vele. Rengeteg dolgot rendeltem és minden oké velük.
2017. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 nemcso ***** válasza:
Tv, tabletek, konyhai eszközök, szám.tech cuccok voltak eddíg az Emagról véve. Az eszközök azóta is rendben működnek. Az esetleges szervízről nincs tapasztalatom.
2017. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak akkor ha AKCIÓ van. Mert am foloslegesen veszel (csak egy példa) 300.000Ft erteku telot ha akciozva megkaphatod 199.999Ftert. (Csak nagy akciok pl fekete pentek, karacsony, stb.)


Es am enis mar rendeltem onnan semmi bajom az emaggal megéri. Ciganyoke de magyarok szallitják.

2017. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem csak az a baj,hogy a fekete péntek kicsit még messze van,és nekem szükségem lenne egy telefonra.
2017. szept. 1. 17:47
 9/12 anonim ***** válasza:

A szállítással általában nincsenek gondok, 1-2 héten belül megjönnek a termékek, DE...

Barátnőmnek például a gps-be valamelyik legfontosabb részét nem rakták bele, és le is szarták amikor hívogatta őket.

Azt is hallottam, hogy a garanciát nem nagyon szeretik elvállalni.

2017. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Soha senki ne vasaroljon onnan! Szemét cég
2017. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!