Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s ujjlenyomatolvasó...

Kérdezek :D kérdése:

Iphone 5s ujjlenyomatolvasó javitás?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Iphone 5snek ha elromlik az ujjlenyomatolvasoja azt lehet mostmár javítani?Ha igen hol és mennyiért?

2017. szept. 2. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
eBay-en mindig is lehetett kapni iPhone szerelőkészletet és különféle modulokat 500 forintokért. Megveszed őket, aztán vagy magad kicseréled, vagy elviszed ismerős mágusnak. Üzletekben csak lenyúlnának.
2017. szept. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
67%
Nekem is iPhone-om van, szerintem inkább vidd el egy szervízbe. Az sokkal biztonságosabb. Kérdezd meg az ismerőseid, ismernek-e jóh szervízt, vagy keresgess neten. Ezek az ebay-en rendelhető "csoda-cuccok" szerintem nem igazán megbízhatóak.
2017. szept. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

eddig 3x cseréltem lcdt, 2x gombot Iphoneon ebayről


mind jó volt, és az 5cucc került összesen annyiba, mint egy gyári gomb kb

2017. szept. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Eddig is lehetett, csak a TouchID-hez kell az az A7-es CPU (az az egy), amivel működni is fog. Magyarul: ha csak a home gombot veszed (ami egybe van építve a TouchID-vel), akkor az úgy nem fog működni.
2017. szept. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszi szepen! :) Esetleg valaki tud egy jo szerelot mondani realis aron?

Az ebayeset lehet rakerdezek ismerosomnel mert o ert ehhez.

2017. szept. 2. 09:50
 6/8 anonim ***** válasza:

végülis csak a 4es leírta, hogy tökmind1 mivel próbálkozol, nem javítható, mivel a telefonban lévő ujjlenyomatolvasó hozzá van rendelve a saját alaplapjához.


ezért is van az, hogy amikor egy iPhone-ban alaplapot cserélnek, akkor a benne lévő ujjlenyomatolvasó nem fog az új alaplappal működni.

2017. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi
2017. szept. 3. 12:53
 8/8 anonim ***** válasza:
#1 voltam, hát ma is tanultam valamit. Köszi az infót!
2017. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!