Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes megcsinált...

Szerintetek érdemes megcsináltatni, vagy inkább vegyek másikat?

Figyelt kérdés
Van egy galaxy s5 telefonom,keret csere közben elszakadt a kijelző szalagkábele,nem érzékel semmit,Kb olyan 17 ezer körül van benne az új kijelző,szerintetek megéri,vagy inkább másik teló 30-35 ezerért?Tudom,hogy ezt nekem kell eldöntenem,de döntésképtelen vagyok,igazából a telefont nagyon szerettem.A válaszokat köszönöm.

2017. szept. 3. 00:40
 1/5 anonim válasza:

Megeri.

Kevesebbe kerul, mint egy uj, plusz szereted is.

30-ert meg nem kapsz jo telot.

2017. szept. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes. Ha szeretted, akkor meg pláne. 30-ért nem kapsz s5-höz hasonló telefont.
2017. szept. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te tudod ,megéri ha van rá kereted megcsináltatni.de bizd inkább szervízre a javitást.
2017. szept. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem csináltatnám meg. Az árához képest túl drága a javitás.
2017. szept. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

17 ezerért lehet egy jó telód, ami használtan is simán ér vagy 40et. Ezzel szemben rossz kijelzővel max. 15öt ér. Értelemszerűen a javítás a helyes megoldás.


(Ráadásul azt is garantálom, hogy 30-35ért nem kapsz olyan telefont, amit úgy szeretnél, mint egy S5öt.)

2017. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!