Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon vennétek /...

Melyik telefon vennétek / ajánlanátok ezek közül?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok és jelenleg ezekben gondolkodok.

- Huawei P9 lite

- Huawei P10 lite

- Samsung Galaxy A5 (2017)

- LG Q6


Ti melyik mellett döntenétek?


2017. szept. 3. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
P9/10 Lite :)
2017. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem p9 lite-om van, és bár nagyon sokan szidják nekem egy éve tökéletesen működik, sosem volt lefagyás vagy probléma vele pedig rengeteget használom. Úgyhogy vagy p9 lite vagy p10 lite :)
2017. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én mindenképpen valamelyik Huawei-t venném meg. A Samsung telefonokkal sosem voltam megelégedve, az LG mobiljait meg nem nagyon ismerem, viszont szerintem a Huawei telefonjai egész jók.
2017. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Én is valamelyik Huawei felé hajlok.

Viszont nem tudom, hogy megéri-e a P10 lite a 40e ft különbséget. (35e és 75e a kettő ára).

LG nincs a családban, így nem tudom milyenek.

Nekem kb. 15 éve csak Samsung telóm van, de most valamiért jobban tetszik a Huawei.

2017. szept. 3. 22:08
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, hogy a P9 Lite-ot hol láttad 35 ezerért, hiszen a régebbi is 56 ezer Ft legolcsóbban, ha arra gondolsz, az új (P9 Lite 2017) pedig természetesen mégdrágább! A P10 Lite egyértelműen jobb, 75 ezer Ft körül az ár-érték aránya is reális, viszont ha felmész 79 ezerig, normális webshopok közül legolcsóbban a Smartshop-ban már 4 GB rammal kapod a P10 Lite-ot!

A Huawei általánosságban nagyon jó minőségű, megbízható telefonokat csinál, az LG nem tudom milyen a gyakorlatban, de papírforma szerint ezek közül a Q6 tűnik a legjobbnak! És bár papírforma szerint a Samsung jobb a P9 Lite-nál, gyakorlatban viszont a Huawei sokkal megbízhatóbb!

2017. szept. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Ha csak a felsoroltakból lehet választani - P10 Lite.

Amit tudok javasolni: Xiaomi Redmi Note 4 (4/64 GB-os példány), illetve ha a hibáival együtt el tudod fogadni, akkor vernee Mars... (ilyen árban már elfogadható).

2017. szept. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Előfizetés hosszabítás előtt áűllunk és kedvezőbb áron adják a telefonokat.

A p9 lite úgy 35e, hogy ennyiért el lehet, hozni és 1000ft 24 hónapig még. És igen, P9 lite (2017).

2017. szept. 4. 20:34
 8/9 Smittes ***** válasza:
64%
Én személy szerint a Q6 mellett tetszenék, mégpedig a remek kijelző-káva kidolgozás miatt.(személy szerint nekem nagyon tetszik, főleg hogy ebben az árkategóriában is elérhető a minimális káva)
2017. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor P10 Lite a jó választás.
2017. szept. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!