Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnam meghosszabbitani...

Hogyan tudnam meghosszabbitani az akkumulator elettartamat?

Figyelt kérdés
Van egy samsung galaxy s7em. Masfel eve van meg kb es azt vettem eszre, hogy egyre gyorsabban merul. Nem irja, hogy valami tulsagosan fogyasztana az aksit...kijelzo, android rendszer, eszkoz keszenletben, cella keszenletben, messenger, ilyenek. Pl 1%ot merul kb 2perc alatt ha folyamatosan hasznalom... Egyszer meg az tunt fel, hogy 4ora alatt merult kb 5-6%ot es nem hasznaltam...utana kikapcsoltam a telefont es most nem merul annyira ha nem hasznalom...nem tudom lehet eddig is igy merult csak nem foglalkoztam vele...mert azert kibirja a 16-18orat ha nem hasznalom...nem tudom mi lehet, segitsetek legyszi

2017. szept. 3. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Tilts le mindent, ami szívja az aksit. Wifi is nagyon

gyorsan meríti. Nekem 1 nap alatt ette le az aksit a

telefon, kikapcsolt wifinél 1 hét! (mobilnet él rajta

mindig)


Messengert is elkefélték, az is nagyon szívja az aksit.

Az akkuhasználat pedig csak egy vicc, hogy melyik app

mennyit fogyaszt, mert azt csak statisztika alapján

saccolja meg, nem tudja a valós értéket kiírni.

2017. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ő...Nem tudsz az akksival mit csinálni. 1.5 év az sok idő,pláne hogy gondolom a gyorstöltést is használtad, így tök normális h gyorsabban merül a teló.

Vagy szervízben rakatsz bele egy új akksit, vagy veszel egy power bankot.


Amúgy ha rátetted a nugátot, akkor is jobban merül.

2017. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Raraktam igen, es nem hasznaltam nagyon a gyorstoltest, azert nem annyira veszelyes, lehet en kepzeltem, hogy gyorsabban merul...rakok egy gyari beallitast, hatha jobb lesz...azert ha van valami otletetek szivesen meghallgatom :)
2017. szept. 3. 21:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahogy a 2. is írta:

A frissebb rendszer nagyobb erőforrást igényel, ezáltal kicsivel gyorsabgyorsabban merűl a teló csak a rendszerfrissítés miatt is.

De a különféle appok frissebb változatai is többet fogyasztanak (általában, de akad 1-2% aminél csökken a fogyasztás a frissebb verzióval [ezek általában teljesen új appok, prototípusok szoktak lenni]).

2017. szept. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az Always On be van kapcsolva? Az is eszi valamelyest az akkut, hiába AMOLED. Sztem amúgy a kijelző fényerőssége a legfontosabb tényező, amit befolyásolni tudsz. Másfél év manapság semmi egy akkunak, a lassacskán 3 éves S5-öm is simán kibír egy napot. Főleg, ha nem max fényerőn használom :)
2017. szept. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam bekapcsolni, de megis ha 4gt hasznalom nagyon merul...lehet azert is van mert kulfoldon vagyok es be van kapcsolva folyamatosan a roming...de probaltam mar repulo uzemmodban es ugy azert nem annyira de mintha jobban merulne mint regen...erdekes:)
2017. szept. 4. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Az s7 edgemen ugyan ezt erzekeltem letoltottem egy appot azt mutatja h. az akksi mar csak 3211 mah-os az xperia z1 be csereltem akksit arra azt mutatta h. 3070 101% os ugyh. eleg megbizhatoan mér ... ugy dontottem, hogy ameddig birom vele addig birom ha nagyon zavaro lesz rendelek bele akksit hatlapot es kicserelem vagy utolso honapba beadom reklamaciora es az lesz a 3. Ha elismerik visszafizetik a telo teljes arat, 1 es fel ev alatt 2x hasznaltam a gyorstoltest
2017. szept. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

101% :)


Azt tudni kell, hogy speciális flashel kell a Sony tele-

fonokat az aksicsere után flashelni, különben az érték

nem lesz az új aksihoz kalibrálva. Ezt azonban csak a

Sony szervíz tudja megcsinálni.

2017. szept. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!