Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissíteni kéne a mobilomat?

Frissíteni kéne a mobilomat?

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám,hogy a telóm kiírta hogy frisstsek egy új verzióra,de mikor rákattintok a frissités gombra kiírja hogy ez egy fizetős szolgáltatás,heti 960 ft ba kerül. Hozzáértőktől kérdezem hogy mi ez? Ne mondjátok,magamtól is tudom hogy nem értek a telefonokhoz.
2017. szept. 4. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
az valami kéretlen alkalmazás lehet szerintem, a telefonfrissítés ingyenes szokott lenni, a beállítások-ban lehet ellenőrizni alapból, hogy elérhető-e mindig frissebb. nekem sose írta még ki, hogy fizetni kéne érte...
2017. szept. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez valami mostani vírus telefonokra.

Milyen telefonod van Navon mizu vagy más ?

Volt már ilyen kérdező, de neki:


"4 vírust ír de de csak havi 960- Ft fizetèssel nyirhatom ki öket Beèpült folyamatosan tölti a playáruház játèkainak fotóit. Aksimat is meríti!Nincs semmilyen ingyenes vírusirtó?" ezt írta.

Valami kéretlen alkalmazás.

Kiprobálhatod: Eset,Kaspery vírus írtót.

Ha nem sikerűl akkor a kikapcsolás gombot megnyomod hosszan aztán a leállítás vagy újraindítás gombot hosszan nyomva 5 másodpercig előjön, hogy csökkentett űzem módban inditás.

2017. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!