Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megszokhatom meg? Illetve...

Megszokhatom meg? Illetve masnal is van ilyen hiba? A3 (2017)

Figyelt kérdés

Tegnap vettem,egy 5,5 colos huaweit csereltem.45 ert hoztam ki a T-tol.

Egyenlore nem tudom megszokni a meretet,pedig praktikus lenne mert sokat vagyok 1 kezes pici gyerek miatt.

A masik,hogy az ujjlenyomat erzekeloje a bal huvelykujjam nem erzekeli csak 10 bol 3x kb.a jobbot rendesen,max parszor kell ketszer probalkoznom.

A balt 2x is belegyogyitotram,tobb szogbol is.

A huaweivel sosem volt ilyen problema.ez nagyon fura.

Masnal is van ilyen gond vele?

Es eleg gyakran nem erzekeli a kepernyo amit szeretnek.2x-3x is oda kell poccentenem mire megnyitja amit akarok.

Ha esetleg meggondolnam magam,akoor a 3 napos elallas jelen esetben is mukodne?mondjuk visszavinnem es kihoznek egy A5 ot plusz 20 ezerert.dijcsomagra irtam ala 2 evet,a telefont kifizettem.de ugye masik telefont elvileg 3 honapig nem hozhatok ki.ebben az esetben sem?


2017. szept. 4. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Az aláírt szerződésben benne van hogy elállhatsz e, ill meddig. A többit passzolom. Nincs Samum. Ha elállhatsz akkor viszont hozhatod a drágábbat. Persze ha nem, akkor is csak akkor 2 előfizu/2 telefonod lesz.
2017. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!