Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p10 lite meg éri?

Huawei p10 lite meg éri?

Figyelt kérdés
Van egy pár haverom aki azt mondja ,hogy a p10 lite az egy kalap szar ,és szart sem ér mert a p10-hez képest egy pocsék inkább vegyen az ember p10-et drágábban vagy ,akkor már inkább egy p9-et ha olcsóbban akar az ember telot szerezni ,most én valószínűleg p10 lite-ot fogok venni azért mert a p10 az drága ,de az a kérdés ,hogy a p10 lite meg éri e vagy inkább vegyem a p9-et kicsit drágábban ,kicsit erősebb teljesítménnyel ha meg samsungot nézzük ,akkor egy Samsung galaxy J7-et (2017) vagy Galaxy A5-öt?

2017. szept. 7. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem P10 Lite van május óta, és nagyon elégedett vagyok vele
2017. szept. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is p10 lite van es nem bantam meg egy hianyosaga van nem tudok allitani az alvomodon es 30 masodperc utan alszik ki ha filmet nezek rajta akkor is..
2017. okt. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!