Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ütés álló telefonok, Myphone...

Ütés álló telefonok, Myphone Axe Pro és Myphone Hammer Axe Pro közül melyiket lenne érdemesebb megvennem, melyik a jobb?

Figyelt kérdés

[link]


Itt egy összehasonlítás a 2 telóról. A Hammer-esen nincs NFC támogatás, és lehet FM rádió sincs, illetve 270g a 268g-os sima Axe-al szemben. Laikusként valahogy azt érzem, mintha a Hammeres valamiben többet tudna a másiknál, de nem tudom tényleg így van e, és ha igen, akkor miben? Talán ütésállóbb a másiknál?



2017. szept. 7. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy jelentéktelen 2 g súlykülönbségen múlna a strapa, azon kívül mindegyik teljesen egyforma + a simában ugye ott a rádió és az NFC, ráadásul neves végeknél kapható (Media Markt, Aqua), amik biztosan nem kockáztatnák hírnevüket hulladék árusításával!


De egy összehasonlító példa: nekem egy Huawei Mate 8 az egyik jelöltem, ami nem strapatelefon, viszont egy hatalmas 6" kijelzőjű batár, de "csak" 185 g, illetve a Xiaomi Mi Max 6,44" és 203 g, valamint a legnagyobb kijelzőjű telefonok (6,8") a Huawei P8 Max 228 g, illetve a Lenovo Phab Plus is "csak" 229 g, ami nem azt mutatja, hogy a myPhone kispórolta volna belőle az anyagot (5,5" és 268 g) és így nem lenne annyira ütésálló!

2017. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!