Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a következménye ha este,...

Mi a következménye ha este, fülhallgatóval bedugott füllel mobiltelefonon lejátszódó hangot hallgatunk?

Figyelt kérdés
Egy barátom azt mondta, hogy nagyon rossz következménye van, de elfelejtettem hogy pontosan mi. Szeretném anyámat is leszoktatni erről, de nem tudom mit mondjak neki. Google-n néztem, de csak azt írja, hogy miért rossz az ha nappal űzzük ezt a tevékenységet, de mivel nappal nem pihen az agyunk, tehát gondolom mások a következményei, ha az ember akkor akarja hallgatni, amikor pihenni próbál.
2017. szept. 8. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Én is sokszor alszom el rádiót hallgatva, a párom pedig a mobilján tévé hangjára alszik el.

Nem tapasztaltunk semmi negatívumot.

2017. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Mély alvást zavarhatja, hogy szól valami a füledben, nem tud az agy teljesen kikapcsolni...

A fülnek se egészséges, hogy "mindig szól valami a dobhártyához közel"...

2017. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Mobiltelefonon lejátszódó hangot fogunk hallani.
2017. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm mindenkinek.
2017. szept. 8. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Következménye az lehet hogy elalszunk. Vagy hogy nem tudunk elaludni. Attól függően hogy madár csiripelést vagy Death Metált hallgatunk.
2017. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mély alvást zavarhatja, hogy szól valami a füledben, nem tud az agy teljesen kikapcsolni... "


Szerencsére az enyém nem kapcsol ki teljesen.


[link]

2017. szept. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!