Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket választanátok?...

Ti melyiket választanátok? Esetleg valami más?

Figyelt kérdés

Szóval. Karácsonyra kaphatok egy új telefont ami komolyabb mint most van.(samsung galaxy core prime). Vagy a samsung galaxy s7 vagy iphone 6s-re gondoltam. Eddig csak samsung telefonjaim voltak ergo nem tudom mennyivel jobb az iphone. Az kicsit zavarna hogy nem tudok sd-kártyát rakni bele mert minden zeném,képem azon van. Ami fontos szempont nálam: jó kamera,nagy tàrhely, jó aksi és bírjon ki minimum 3-4 évet.

Ha esetleg van más teló amit ajánlotok azt is megnézem szívesen! Köszönöm előre is!



2017. szept. 8. 22:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nekem iPhone 6S van.

Legalább még 3 évig szerintem kapni fogja a frissítéseket,de még azután is használható lesz nagyon sok ideig.

Tárhely attól függ,milyet veszel.

Az aksi szerintem jó,de ha játékokra szeretnéd használni lehet a nap végére lemerül.

Kamerája elég jó,meg vagyok vele elégedve.

A rendszer jól van optimalziláva,semmi se laggol,minden jól megy rajta. Azonban sajnos crackelt progikat sehogy se lehet letölteni,max Jailbreak-el


Galaxy S7-ről ne mtudok sokat mondani,mivel nem volt a kezemben. Azt tudom,hogy az aksija jobb egy picit,szebb a képernyője és a hardver elég jó benne,de attól félek ez is majd szenvedhet egy idő után és laggolhat,mint a legtöbb android teló.

2017. szept. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nokia 8 amennyiben lejjebb megy majd az ára? :/


A nokiák minden esetben legalább 2 évig szoftveresen támogatottak lesznek, a nokia 8 pedig még tovább.


Dual kamera, igényes, stílusos ház, erős proci és sok ram. Ne feledd hogy a nokia Pure androidot tesz rá. Nincs rajta se KNOX (Samsung), se TouchWiz(Samsung) se pedig EMUI (Huawei)


A nokia hamarabb tette ki az android 8.0-t a telefonjaira (még a 40k-s nokia 3-ra is) mint a google a saját pixel telefonjaira.....


[link]


360 fokos hangfelvétel, és Dolby Atmos hangzás


https://www.youtube.com/watch?v=SDurvgkbwyw


Volt alkalmam kipróbálni, és őszintén megmondom 1-2 bluetooth hangszórót megalázó hangzást tud nyújtani...

2017. szept. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
úgy tudom úton van egy Nokia 9 nevű projekt is, ha esetleg akarnál várni. A 8 nem a vége. :P
2017. szept. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha nem iPhone, akkor szerintem is Nokia 8.
2017. szept. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha iPhone, akkor ne 6S legyen, hanem 7. Most kb 20-30 k a különbség köztük, de a 7 jóval erősebb, ami sebességben most még talán nem látszik, de 2-3 év múlva fog. Ezen kívül a 7 vízálló, jobb a kamerája, és azt se felejtsd el, hogy most jelennek meg az új modellek, szóval az ára is le fog menni.
2017. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Huaweieket nézd meg, az aktuális mate, P szériát.

Tárhellyel nem lesz gond.

Van egy algoritmus, ami azert felel, hogy mindig olyan formaban legyen szoftveresen a telefon mintha most bontottad volna. Valoszinuleg ertenek ehhez, mivel 2 evig nyuztam eleg kemenyen egy p8 liteot, es nem mondanam hogy belassult.

A kamerat a Leicaval egyuttmukodve keszitettek, nezz utana, mirol is van szo. Ajanlom a mobilarena p10es tesztjet.

A huawei a 3 legnagyobb gyarto egyike, kifogastalan a csucstelefonjaik osszeszerelesi, anyagminosege.

3 ev garanciat adnak ezekre a telefonokra, az iphonera csak 1et kapsz.

2017. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Huh. Köszönöm a válaszokat! Eléggé megosztlanak a vélemények. Huawei nekem teljesen idegen szóval azt lehet hogy kilőném. A nokia 8 nem igazán tetszik. Esetleg még a sony? Arról van valakinek tapasztalata?
2017. szept. 9. 20:57
 8/19 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy nem vagy tisztában a mai helyzettel. Sonyt felejtsd el, a huaweiel viszont ostobasag ezt tenni.
2017. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom nekem a huaweivel nem volt tul jo a tapasztalatom ellentetben a sony-val. A mostani sony csucskategorias keszilekeik jok csak dragak es nem valami szepek, mondjuk ez relativ. Mondjuk most iphonom van es nekem ez valik be a legjobban.
2017. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Iphone hányasod van?
2017. szept. 10. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!