Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismer valaki a skyphonehoz...

Ismer valaki a skyphonehoz hasonló oldalt (olcsón)?

Figyelt kérdés

[link] itt az oldal ha valaki nem ismerné !

Valaki ismer ilyen oldalt ami iphone tokokat árúl olcsón ?



2017. szept. 9. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szép árréssel dolgozik ez a hitvány gsm. Megveszi 150-200 forintért alibábról vagy ebay/aliexpressről a tokot és 4-6000ért árulja. Az sem normális aki itt vesz bármit. Ráadásul a weblapjuk se lehetne sokkal roszabb ennél. Nem is értem, hogy ilyen igénytelenség mellet, hogy tud bárki üzletet működtetni. De hát ha van rá igény..
2017. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én iphone 7 plusra 300 -1500ft kozott szoktam tokokat rendelni ... nem hiszem hogy ez egy nagy atveres lenne illetve nem 4-6ezer 😂
2017. szept. 9. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy átverés. Azt mondtam, hogy nem kevés hasznot tesz rá. Vegyük például ezt: [link]

A kereskedelmi ára 2500 Ft, gondolom nekik a beszerzési ár legroszabb esetben is 2000 Ft alatt van. Egyből 200% profit.

[link]

Ez pedig 470 Ft Alin ami szintén 300% os profit.

2017. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En ezekre gondolok : [link]
2017. szept. 9. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!