Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Lg G5 vagy Samsung...

Szerintetek Lg G5 vagy Samsung Galaxy S6 Plus?

Figyelt kérdés

Most egy Nexus 4-em van, nagyon szerettem ezt a telefont, de már nem mai darab, kezdenek előjönni a hibái, ezért is gondoltam, hogy lecserélem.

Az Lg G5 és az S6 Plus játszik, ehhez a két telóhoz tudok hozzájutni, ugyan annyiba kerülnek, az S6 használt, a G5 új (elvileg).

Az Lg külsőre jobban tetszik + cserélhető az aksija is, viszont félek, hogy az a kipattintható alsó rész előbb-utóbb kilazul.

Az S6 Plus-nak jobb a kijelzője, nagyobb, jobb anyaghasználat.

Az Lg-vel kicsit elfogult vagyok a mostani telefonom miatt, a Samsungról hallottam jót is rosszat is.

Ti melyiket választanátok?



2017. szept. 10. 12:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, S6 Edge Plus, nem S6 Plus.
2017. szept. 10. 12:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az Lg telefonokról nem hallottam jókat.. azt mondják melegednek és hamar merülnek.. nem tudom ez mennyire igaz, mert a kezemben még nem volt.
2017. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
S6 Edge+
2017. szept. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én az LG-t választanám. Minden telefon melegszik, ha sokat használják. Anno volt egy lg g2 minim. Évekig bírta RENDESEN. Aztán egyszer elhagytam valahol.

Azóta van lg g5-öm. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Gyönyörű képeket lehet vele csinálni. Nem lassú, nem fagy le stb.

2017. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. #2 Valami indoklás?

#3 Én is az LG felé hajlok.

Mellette szól, hogy:

Cserélhető aksi

Bővíthető memória

Új

Tovább van rá gari

Kinézetre nekem jobban tetszik


Ellene:

A levehető rész az alján kilazulhat


Samsung mellett:

Nagyobb (ez nem biztos, hogy előny)

Szebb kijelző

Minőségibb összeszerelés


Ellene:

Használt

Fix aksi

Nem lehet bővíteni a memóriát (alapból 32gb)

2017. szept. 10. 17:55
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
G5. Ne félj attól, hogy kilazul. Normálisnesetben az ember nem húzogatja annyit, hogy ezt komolyan számításba kellene venni. És az említett előnyök mellé még vedd hozzá aztb hogy az S6-hoz képest egy generációval újabb midell.
2017. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a melegedéses dolog hülyeség, Lg-ben snapdragon 821-van, az meg pontosan ugyanannyira melegedik mint a többi márka telefonjaiban...



Szerintem egyikben sem csalódnál. Azt vedd amelyik jobban bejön. Kb. ugyanazt tudják, szóval rossz döntést nem tudsz hozni ;). Nekem (is) az Lg jobban bejön.

2017. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!