Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 20+ éve vodás vagyok, lejárt...

Pikandero kérdése:

20+ éve vodás vagyok, lejárt a két évem. újítanék telót és számhordozással szolgáltatót is váltanék, több okból. Jelenleg a piacon melyik a jobb, telenor, telekom, vagy egyéb szolgáltatóhoz menjek, melyik miért jobb, vagy rosszabb?

Figyelt kérdés
(sales managerek kíméljenek! ) sürgős, please!

#Telenor #Vodafone #Telekom #egyéb szolgáltató
2017. szept. 10. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3 "nagy" szolgaltato kozul a Vodafone a legkorrrektebb. Talan ok becsulik meg legjobban a regi elofizetoket.Miert szeretnel valtani? Ha mindenkepp valrassz inkabb a Telenort mondanam, de ott jókora előleget ki kell fizetni az új előfizuért ( telekomnál is,de ők pluszba elég pofátlanok,van hogy hamisan számláznak stb)A vorafonenál pedig ingyen kihozhatnád,hisz régóta ott vagy.
2017. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
Szerintem ezt kár kérdezni, mert ebből vagy viták lesznek, vagy mindenki saját tapasztalat alapján ajánl ami nem biztos reális is....én pl az elsőhöz rögtön tudnám is azt mondani, hogy a Voda elég sok problémás témát generált számlázásilag meg miegymás a környezetemben. Szóval inkább nézz szét és saját döntést hozz, mert így nem igazán lehet reális képet kapni...
2017. szept. 11. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindegyikkel van probléma, nem jobb egyik vagy a másik.
2017. szept. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem nem jött be a Telekom! Lehet, hogy te találsz magadnak megfelelő csomagot, de nekem ilyen kisebb csomagom van, és +200 Ft-ot kellene havonta fizetnem, hogy ki jelezze azt a számot amiről engem hívnak. Ha nem fizetem be akkor simán ismeretlen/rejtett számot ír! Nem a 200 forinton akadtam ki, hanem ezen a rejtett dolgok elég furák..csak nem tudom nagyobb csomagnál mennyivel húznának le.. Ha velük akarsz szerződni javaslom hogy a csomagodról mindent tudj meg. Olvasd végig! Még van egy évem aztán váltok
2017. szept. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat.
2017. szept. 12. 05:32
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező, hogy lehetnél 20 éve Vodás ügyfél? El árulom neked, hogy sehogy! Mert 1997 szeptemberében még nem is létezett a Vodafone. Ugyanis a Vodefone csak 1999 novemberében indult. Tehát maximum csak 18 éve lehetsz Vodás, az is csak 2017 novemberében leg hamárább!
2017. szept. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor 18. nem mindegy. vedd úgy, hogy alapító tag vagyok
2017. szept. 13. 03:39
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Kérdező! Nem, bizonyhogy nem mindegy! 18 vagy 20 az nem ugyan az!
2017. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!