Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zárlatos telefon javítása?

Zárlatos telefon javítása?

Figyelt kérdés

Sajnos történt egy kis baleset, a telefonom a tiszta még vegyszermentes felmosóvízbe esett, munkahelyi baleset, figyelmetlenség miatt, kollegám kiverte a kezemből. Szervízben megtisztították, viszont közölték, hogy zárlatos lett, és alkatrészeket kell benne cserélni, de menthető. Aki járt már így...tapasztalatok, vélemények?

Eléggé aggódom miatta, egyébként egy iphoneról van szó.


2017. szept. 11. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a szerviz azt mondta, akkor itt mit vársz?

Látatlanban úgy se tud senki mit mondani.

Neked kell tudni hogy megéri-e azt a pénzt.

2017. szept. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy vízálló telefont vegyél, vagy ne ejtegessed bele a vízbe. Ez a két lehetőséged van, ha nem akarod drága pénzen javíttatni.


Én például vízálló telefont vettem, nincsen ilyen problémám, pedig nem szoktam dobálni.

2017. szept. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A búvár telefon utóélete kiszámíthatatlan.

Ha már költeni kell, egy új telefonra költs.

2017. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!