Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor N940 mobiltelefonom...

Lacko19 kérdése:

Telenor N940 mobiltelefonom vissza állitottam gyáriba (hard reset) tesom fiokja volt regisztrálva rajta ezuton jelentkeznék az en emailom al de de nem enged Szerintetek?

Figyelt kérdés
A folytatáshoz jelentkezzen be egy olyan Google-fiókkal, amelyet korábban szinkronizált ezen az eszközön Probaltam google találatokat keresni videokat neztem de semmi eredmény Magyar nyelv wifi beállitások után nem tudok tovább lépni szerintetek van meg oldas? Vagy minden képp szerviz? Igy bem tudom az android rendszerét elinditani
2017. szept. 12. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez az FRP (Factory Reset Protection).


Azzal a google fiókkal lépj be, ami korábban volt rajta (kérd meg a tesód, hogy lépjen be, ha nem tudod a jelszavát).

Ha minden lépésen végigmentél, add hozzá a fiókodat, majd töröld a tesódét.

Ez az egy legális út létezik. Persze van frp unlock megoldás, de nem legális, azonban egyes gsm boltok megcsinálják. De inkább maradj a legális úton!

2017. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alex Fly ***** válasza:

A tesód tud belépni.

Ehhez nem kell guglizás...

Utána már bejelentkezhetsz a saját fiókoddal is, majd a tesódét törölheted.

2017. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!