Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J3 (2016)...

Samsung Galaxy J3 (2016) Miért csinálja? (többi lent)

Figyelt kérdés
Rá megyek hogy Gyári adatok visszaállítása és kb 10 másodperc után leáll a beállítások és kész, tovább nem csinál semmit valahányszor rá megyek csak ezt csinálja. Mi lehet a gond a telefonnal? Az alapbeállítások mennek de a gyári nem. Miért lehet?

2017. szept. 13. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Üdv az alsókategóriás Samuk világában. Én is egy koreai hulladékkal szívok, de szerencsére nemsokára kivághatom az ablakon, mert csere.
2017. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"de szerencsére nemsokára kivághatom az ablakon, mert csere."


Miert dobnad el kb 70er vetted?? Inkabb add el vagy vidd a méhbe. Legalab penzt szedjel mar fel erte bazzeg

2017. szept. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kerdezonek:


Hard resetet kell csinalnod

2017. szept. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha elrontom a Hard resetet nem lesz tégla fonom?
2017. szept. 13. 18:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Na csinálja csak ez a fránya Telekom alkalmazásoknál tököl... :D Köszi a tippet!
2017. szept. 13. 19:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha van sz.geped akor YouTuben nezd meg hogy kell.


Elore szolok hogy tudod beinditani:


-eloszor a home gombot+ hangero fel+ kikapcsolo gombot nyomva tartsd egyszerre mig be nem adja a samsung logot.

-miutan beadta a samsung logot a kikapcsolo gombrol vedd le az ujjad!!

-es lesz a fekvo android amit "müteni kell"(nyugi nem kel megmutened).


A tobbit a Youtuberol masold le ki hogy csinalja

2017. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kérdés az gáz ha kb már több mint 1 órája csak annyi van ki írva hogy Alkalmazások telepítése.... és a telekom logó? :S


Be mentem a biosába vagy nem tudom és ott Factory reset majd bios reebot és elkezdte újra tenni (videoból néztem)

2017. szept. 13. 20:25
 8/8 A kérdező kommentje:
MEg van jó minden!
2017. szept. 13. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!