Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki nem tud valamit arról...

Valaki nem tud valamit arról hogy mikor javítják már meg végre az app store hibát?

Figyelt kérdés
Gondolom minden Iphones tisztában van vele hogy az app store nem működik. Tudom tudom ki kéne lépnem hogy újra elinduljon de nem akarom hogy az Apple zenéim törlődjenek. Valaki esetleg vmi megoldást???

2017. szept. 13. 21:13
 1/8 Captain Logic ***** válasza:
Nem törlődnek az Apple zenéid... Csak angolra vált az App Store.
2017. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha iCloud zenekönyvtárat használsz, akkor tényleg törlődik...én is így jártam, csak másnap vettem észre, mikor hallgattam volna a zenét, hogy nincs a telefonon semmi...tölthettem vissza újra őket...
2017. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
2017. szept. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A magyar Apple support azt mondja, hogy az iOS11-gyel javítják (jövő hét kedd a megjelenése). Ha nem akarsz frissíteni, vagy nem ér rá addig, akkor nem lesz más választásod, mint kilépni, belépni és újra letölteni a zenéket.
2017. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én már iOS 11-et használok, de pár haver mondta, hogy már nekik is jó. Megoldás: Lépj ki újra az iCloud-ból (és az AppStore-ból is!) majd vissza, és átvált magyarra.. Legalábbis iOS 11-en félig magyar félig angol :D :D
2017. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat . A kérdésem kiírása után egy órára már magától "megjavult"
2017. szept. 14. 19:49
 7/8 123456valami válasza:

Iphone -men már működik az App Store, de iTunes -ból nem tudok bejelentkezni. Erről nem is nagyon írnak sehol.

Van olyan , aki be tud lépni iTunes -el ?

2017. szept. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 123456valami válasza:
Bocsánat. Az iTunest a speckó tűzfalam blokkolta.
2017. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!