Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Garanciás időn belül iPhone...

Garanciás időn belül iPhone csere?

Figyelt kérdés
Lassan le fog járni az 1 év gari az iPhone-omon. Kicsit félek, hogy nehogy utána jöjjön ki rajta valami hiba. Úgy hallottam, hogy az iPhone-okat nem szokták szervizelni, hanem ha van valami hibája, akkor azonnal cserélik és mivel új készüléket adnak, arra újra lesz 1 év gari. Na most igazából nincs baja a telefonnak (néha a kijelző a jobb felső részen kattogott régebben, mintha illesztési probléma lenne, vagy nem is tudom), de mostanában nem veszem észre. Én olyat is hallottam már, h csak azért kicseréltek egy iPhone-t, mert por ment a kijelző alá. Milyen okkal lehetne bevinni a szervizbe, hogy kicseréljék? Sosem szoktam így huncutkodni dolgokkal, de azért egy iPhone nem olcsó és nem szeretném gari idő lejárta után megbánni. SE készülékről van szó. Köszi a válaszokat!

2017. szept. 14. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Köss rá biztosítást, avagy vegyél más márkájú mobilt. Szinte csak az Apple ad mobilkészülékeire 1 év garanciát.
2017. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vennék én szívesen más márkát is, mert nem vagyok ilyen Apple-fan, de amikor ezt vettem, csak ez volt a jó döntés. Mivel mindenképpen olyan telefont kerestem, ami maximum 4,7-es kijelzővel rendelkezik, és sajnos az Androidos csúcskészülékek között már nem találtam ilyet. Az Androidhoz kell legalább 2-3 GB RAM és egy 8 magos processzor, hogy az pörögjön, de amik ilyen specifikációkkal rendelkeztek, mind min. 5"-os kijelzővel készültek. Szóval így találtam rá az SE-re, ami még árban sem volt olyan drága, mint egy 6s, de tudásilag nagyon szuper. Gyors, sosem fagy le, az akksija is nagyon jól bírja. Androidban nem találtam ilyet sajnos.
2017. szept. 14. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg Sony Compact széria?
2017. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a "baj", hogy eléggé megszerettem már ezt a kis SE-t, a szívemhez nőtt. Előtte nem volt sosem Apple telefonom, csak Androidos, voltak anno SonyEricssonok, Samsungok, Xiaomi, és tény, hogy míg azok tényleg néha fagyogattak, meg belassultak, az SE-vel sosem tapasztaltam ilyesmit. A tabletem Samsung (és még nem is a gagyi széria), de már néha az is lassulgat.
2017. szept. 14. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor kompromisszumokat kell kötnöd.
2017. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát, lehet...


Igazából az lett itt volna nekem a fő kérdésem, hogy van-e valami "okosság", amire lehet hivatkozni, hogy gari időn belül újra cseréljék az iPhone-t... de hátha valaki még tud valami ötletet mondani.

2017. szept. 14. 19:55
 7/7 anonim válasza:
Keress rà hogy mik a gyakori 'betegségei' a típusnak. Ha olyan hiba ami alaplappal kapcsolatos akkor azonnal cserélik mivel főalkatrész.
2017. szept. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!