Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S7 Edge csíkos,...

Samsung S7 Edge csíkos, sárgás-fehéres kijelző? Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

A képernyő alsó kétharmad része (észrevehetően) sárgásabb, a felső egyharmada "kékesebb" fehér színű. A kettő határa egy egyenletes vízszintes vonal.

A kékes-fehér rész tetején szintén van egy (már) halványabb, sárgás-narancsos vízszintes vonal.


A nyár elején vettem ezt észre, de nem tudom, hogy pontosan mikor alakult ki. Azóta egyre jobban zavar.[Nyáron nem voltam sokat Magyarországon, ezért sem tudtam akkor még elvinni szervizbe. A debreceni Samsung márkabolt (Fórum) szervizén gondolkozok, hogy oda vigyem-e be.]


Januárban vettem a Media Markt-ban, akkor még minden tökéletes volt. Nem szoktam leejtegetni, vigyázok rá.


Ha screenshotolok, maga a készített képeken nem látszik semmi, szóval valamilyen belső problémáról van szó.


Ha a Media Markt-ban vettem, akkor a Samsung márkabolt foglalkozni fog-e velem? (Egyik ismerősöm Telenortól vett Samsungját is itt javították meg.) Ha igen, akkor ingyenesen vagy pénzért fogják megjavítani? Mire számíthatok, mit fognak a telefonnal csinálni?



2017. szept. 15. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Viheted egyből Samsung márkaszervízbe, mobilszolgáltatók is oda küldik, így csak időt nyersz.


Ha az első generációs S7 kijelző van benne, simán megeshet, hogy gyári hiba.

Viszonylag elég sok esetben bemutatkozott már ez a féle probléma.

Haveromnak 6 részre "felosztódott" fehér-szürke csíkkal a kijelzője, és redőnyszerűen ahogy állítgatta a fényerő szintjét, úgy változott a helyzetük.


2 nap alatt kicserélték díjmentesen a komplett kijelzőt.

Szerintem mindenképp hivatkozz arra a szervízben, hogy külföldi fórumokon is olvastál ilyesfajta problémáról, és kevés az esélye hogy átvernek.

2017. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a választ!
2017. szept. 16. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
2x reklamaltam kijelzőre ezt a mobilt azota semmi baja, fel ev elteressel,kicsereltek problema nelkul a kijelzőjet
2017. szept. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azóta voltam ott. Mondták, ez nem egy ritka hiba S7 Edge-nél, megcsinálják. Miután megrendelték a képernyőt (rose gold a telefonom), SMS-ben értesítettek és 3 óra alatt meg is javították. Garancia nélkül 90000 Ft lett volna.


A válaszokat pedig még egyszer köszönöm.

2017. szept. 28. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!