Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a Toshiba arcfelismerős...

Ha a Toshiba arcfelismerős (face recognition) laptopom 6 éves, akkor miért nagy újdonság az iPhone X-es Face ID?

Figyelt kérdés
Jó ez laptop, nem telefon, de akkor is. Nem mellesleg 150k-ba került a laptop.
2017. szept. 15. 17:25
1 2
 1/20 Captain Logic ***** válasza:
100%
Mert míg a tiedet át lehet verni egy egyszerű fotóval rólad, az iPhone-nál ezt különböző szenzorokkal megoldották, hogy ne lehessen átverni. Ezt a legújabb S8, Note 8 sem tudja. Ezért nagy cucc, és sokkal biztonságosabb.
2017. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Captain Logic ***** válasza:
100%
És pontosan az ilyen emberek fikázzák az Apple-t, hogy “az én 5-6 éves mittoménmim is tudta ezt, akkor emmé új?”… Mert ez sokkal biztonságosabb, továbbfejlesztett módszer…
2017. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
így van :D a 6 éves laptopod gondolom nem 3D-ben elemzi az arcod legapróbb pontjait, hanem csak összehasonlít egy tárolt képet a 720p-s webkamerája élőképével...
2017. szept. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Szirty ***** válasza:
26%

Szerintem az Apple megint csak nagyot akart dobni (mint minden cég amelyik a piacon meghatározó).

Ezért kitalált egy olyan funkciót ami nagyon menő, de igazából semmi igény nem volt rá amíg ki nem találta.


Hiszen tudjuk:

1. Az üzleti siker titka: támassz fel egy igényt, majd elégítsd ki

2. Minden védelem két alapvető tulajdonsággal bír:

2.1. Kijátszható, megkerülhető

2.2. Akadályozza a jogos felhasználást


Nagy "szerencse" hogy mindenki választhat melyik hülyeséggel szeretne együtt élni és/vagy együtt élni és kérkedni vele.


De ha durván pofán baxnak fa "testápolóval" vagy sieléskor lefejelsz egy fenyőfát, leszakad a fél arcod, lehet hogy nem tudsz majd szólni a haveroknak hogy gyertek értem, mert az okosteló nem érti mit akarsz?

Ki tudja fejlődés-e ez vagy ok arra hogy sok pénzt fizess...

2017. szept. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Captain Logic ***** válasza:
100%
Az ilyen emberekkel nem tudok mit kezdeni... Rengeteg ember számára hasznos funkciókat fikázol, mert csak. Neked ettől jobb, vagy mi? Nem gyakran esik meg az emberrel, hogy leszakad a fél arca, és akkor se az lesz az első dolga, hogy a haverokat hívja. Főleg, hogy iOS 11-en (amivel alapból érkezik a 10), ha 5x megnyomod a kikapcsoló gombot, automatikusan hívja a segélyszolgálatokat, elküldi nekik és a beállított kontaktoknak a helyzeted. De tudom, Apple, úgyhogy csak pénzhajhász hülyeség a legújabb ötlete... Utána kellene nézni a dolgoknak, mielőtt hülyeségekkel próbálsz befolyásolni másokat...
2017. szept. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Szirty ***** válasza:

"Az ilyen emberekkel nem tudok mit kezdeni..."


Ezért nem kellett volna válaszolnod...

EZ a bolygó nem úgy működik mint AZ! :)

2017. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Captain Logic ***** válasza:
Igazad van, ne is egy normális választ adj, érvelni b#zis…
2017. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ha véletlenül nem működik, ott a jelkód.
2017. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Szirty ***** válasza:

Az érvek rád várnak. Én már leírtam őket.

Akár b..zi vagy, akár nem.

2017. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Szirty ***** válasza:

Úgy gondolom neked kellene normálist választ adni. Az enyém normális volt, tényszerű, mellőzve a személyeskedést.

És te hogy vagy? :)

2017. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!