Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HUAWEI P9 üvegfólia. Ki a hibás?

HUAWEI P9 üvegfólia. Ki a hibás?

Figyelt kérdés

Ma bevittem a telóm (huawei p9), hogy rakjanak rá üvegfóliát.(tokot is vettem, de ez nem lényeges). Nos, a következő párbeszédről leesett, hogy a csaj nem nagyon konyít hozzá.

-HMM.. Ez egy P10 Lite.

-P9.

-Jaj igen, P9 Lite.

-Sima P9.

-Téényleg, hát 2 kamerája van. Igaz.

-Szeretnék rá egy üvegfóliát.

*elovesz egy p9 litera való fóliát(HATALMAS betűkkel rá volt írva) *

Már szedte volna le, mondtam, hogy nem P9 Lite, hanem sima P9. Erre:

-Hát nem tudom mi a különbség a kettő közt.Jaaa ez kisebb. hahaha.

letörölte alkoholos fertőtlenítővel(egészség ügyi szesz egy hajnedvesítő üvegben...), majd szárazra törölte. Nyomkodta kb 4 percig. Az a lényeg, hogy a szélére nem ragadt oda. Azt mondta, hogy nem lehet rárakni, mert hajlított a kijelző(ebben én nem vagyok olyan biztos). Kifizettem, és eljöttem, persze azért elmondtam neki, hogy nagyon ügyesen elbaszta,és hogy nem szívesen fizetem ki ezt a munkát. Nektek mi a véleményetek???? Szerintetek a fólia, vagy a csaj tehet arról, hog, a telefon szélén nem ragadt oda. Hogyan javíthatom ki? Köszi a válaszokat :D



2017. szept. 15. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Magadnak is rátetted volna így :D szedd le és tegyél magadnak rá.
2017. szept. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, minek szenvedni a szolgáltatónál ilyesmivel...


Mennyidbe is fájt?


Aliexpress.com, Ebay.com. Kb. 1 dollárért rendelhetsz magadnak üvegfóliát rá, talán kevesebbért is. Annyi, hogy pár hetet várnod kell, mire kihozzák, viszont még a szállításért se kell fizetned 99%-ban. Toknál ugyanez.


Felragasztáshoz meg kapsz a legtöbbhöz nedves és száraz tisztítókendőt is, amikkel előtte áttörlöd az elő- és hátlapot (utóbbit, ha olyan a telefon, hogy ahhoz is jár üvegfólia). Maga a ráhelyezés is könnyű, csak pormentes helyen kell csinálni.

2017. szept. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt is olvastam, ha leveszem,letörlöm pormentesre, megnedvesítem a fóliát és rárakom akkor jól hozzatapad majd. Ez igaz?
2017. szept. 16. 08:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Hülyeségeket olvastál.

nem víz van rajta meg nem ragasztó, hanem egy gél, mint a kocsonya. Ha letörölgeted, utána hiába vizezed, a viszkozitása nem ugyanaz.

A bolti ár plusz felrakásból vehetsz 20 darabot a neten és havonta cserélve is 2 évig kitart.

2017. szept. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy havonta sem kell cserélni, ha jól van felrakva, és vigyázol rá, akkor örök...
2017. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!