Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sok mobilnetet használt a...

Sok mobilnetet használt a Viber, Skype és Messenger, pedig csak szöveges üzeneteket küldtem rajta, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Mostanában alig használtam ezeket az alkalmazásokat (jó ha naponta párszor írtam rajtuk szöveges üzeneteket), nem beszéltem hangban, se képeket sem küldtem és nekem se küldtek, tartózkodási helyemet se osztottam meg stb...

WhatsApp alkalmazást napi szinten használom ugyanerre, az pár KB adatforgalmat használt el összesen, a fentebbi három alkalmazás meg egyenként is komoly 30-40 megákat...

iPhone telefonról van szó, nem tudom ez számít -e.

Statisztikában látszik, melyik alkalmazás mennyit fogyaszt.



2017. szept. 20. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A skypenak folyamatosan kell a szerverek felé jelezni, hogy online vagy, a partnereket csekkolni hogy ki jelentkezett ki vagy be, programfrissítések ellenőrzése és hasonló adatforgalom.


Órák alatt ezek a pár kilobájtos csomagok megabájtokká sokasodnak.

2017. szept. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Messenger és a Viber szintén ugyanúgy, mint a Skype.
2017. szept. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem inkább arról van szó, hogy a Whatsapp nem frissült mostanában, a többi meg igen. A Beállítások/iTunes & App Store menüpontban be tudod állítani, hogy engedje-e a frissítések letöltését mobilhálózaton.
2017. szept. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én az összes frissítést kikapcsoltam, App Store-nek nem engedélyeztem a mobilnet használatát, bejelentkezni se tud, ha csak mobilneten vagyok.
2017. szept. 20. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!