Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítsem az iphone SE-...

Frissítsem az iphone SE- készülékemre az ios 11-et?

Figyelt kérdés

Mindenhol mást olvasni.. valakik azt vallják,hogy a frissítések azért vannak,hogy szép lassan használhatatlanná válljanak a telefonok és azt a gazdájuk lecserélje, mások szerint ez hülyeség. Én azt szeretném kérdezni,hogy ti mit javasoltok? Megéri frissíteni, nem lassította be a telefont? Nektek hogy tetszik az új ios?

Viszonylag új telefonom van (1 hónapos/32 gb - ha ez számít)



2017. szept. 20. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nem tetszik az ios11,én nem szedtem le!

Neked kell eldönteni,hogy szeretnéd-e!

2017. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
67%
Fél éves iPhone SE 128 gb-m van és tökéletesen fut rajta. Egyáltalán nem érzékelek semmi negatívumot, szóval szerintem nyugodtan! :) Ne felejtsd, hogy az iphone SE, konkrétan egy mini 6s, azon pedig 100%-osan fut, tehát evidens, hogy ezen is. :D Ne aggódj!
2017. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

iPhone 5S-en egészen jól fut, és felszabadult egy kis hely a régi rendszer után. Nem vettem észre szándékos lassítást, úgyhogy nyugodtan frissíthetsz.

Mások az animációk, a térerőjel, az akkumulátor ikon. Néhol elég otromba nagy szövegcímkék vannak, de tűrhető.

2017. szept. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 32 Gb-os SE-m van, és tökéletesen fut rajta. Frissíts bátran!
2017. szept. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért lett lepontozva a #3-as? Szerintem is szépen fut az 5S-en :)
2017. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért lett én mindenkinek nyomtam a felfele mutató ujjat! :)

Köszi szépen a válaszokat!

Szerintetek ez a bluetooth/wifi magatol visszakapcsolódik probléma mikor lesz orvosolva?

2017. szept. 24. 15:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Soha. Diret van így. Ha a Beállításokban kapcsolod ki, akkor nem kapcsolódik vissza
2017. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy direkt? Mi értelme ennek?
2017. szept. 24. 16:44
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ez nem bug, hanem feature: az Apple ezzel a húzással tette lehetővé, hogy mindig rendelkezésre álljon az iOS 11 néhány hasznos funkciója, például az AirDrop fájlmegosztás, a földrajzi információs szolgáltatás, továbbá az Apple Watch okosórával való kommunikáció."

[link]

2017. szept. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"mindig rendelkezésre álljon az iOS 11 néhány hasznos funkciója, például az AirDrop fájlmegosztás, a földrajzi információs szolgáltatás, továbbá az Apple Watch okosórával való kommunikáció"


Húdefontos mind!

2018. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!