Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri váltani IOS11-re...

Barna96 kérdése:

Megéri váltani IOS11-re IOS10.2.1-ről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy iPhone SE készülékem, és gondolkodom, hogy esetleg frissítem a szoftvert rajta. Főként az akku idő aggaszt, az ios11-nél a béta nagyon leszívta az aksit elvileg. Erről esetleg tud valaki egy jó videót/blogot/leírást, hogy a final realease az mennyire használja jobban az aksit, mint az ios 10.2.1 ?

Előre is köszi minden hasznos hozzászólást!



2017. szept. 21. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Nálam teljesen rendben van.

Holnap megfigyeltem neked..

2017. szept. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Megéri. Az SE-nek még erős a hardvere, szóval lassulástól nem kell félni. Nem hinném, hogy probléma lesz majd az akkuidővel. Valószínűleg az nem igazán változott. Ezért volt ennyi betaverzió, hogy kiderüljenek és javítani tudják az esetleges hibákak. Szerintem bátran frissítheted. :)
2017. szept. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Én nem bétáztam, csak a véglegeset raktam fel. Első töltésnél 16 és fél óra készenlétem volt 6 óra 15 perc használattal, 6s-en, 5%-on tettem töltőre. Az SE meg jobb akksiban, szerintem emiatt ne aggódj. :) Annyi hogy nézd át részletesen a beállításokat, mert sok minden visszakapcsolódott a frissítéssel.
2017. szept. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 Köszi, várom, hogy mik a tapasztalataid! :))


Többieknek is köszi a válaszokat!:)

2017. szept. 21. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 iPhone SE, reggel 7-kor vettem le a toltorol.

1 óra BKV-bol 20 percet játszottam, 10 perc böngészés neten.

Napközben ha jött e-mail, elolvastam, Skype folyton online munka miatt, messengeren valaszolgattam, napközben max 10 perc játék 5 perc Facebook.

Mobilnet folyamatosan megy.

70%


Szerintem olyan, mint volt. #1 voltam

2017. szept. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Legszíveseben vissza frissíteném az előző verzióra. :/ Frissítés után gyorsabb volt a telefon, mint az előző verzión, aztán utána kissé kezdett belassulni... Mindenki meg van vele elégedve, hát én nem. Gyorsabban is merül a telefon :/ (6s) nekem nem jött be.
2017. szept. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#1 #5

Nagyon köszi!! Nagy segítség, amit csináltál!:)


#6 Köszi a választ. Lassulást hogy érzed, mennyire jelentős?

2017. szept. 23. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!