Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám letiltani a...

Hogyan tudnám letiltani a reklámokat a telefonomról?

Figyelt kérdés
Nem is a böngészőben jelennek meg, hanem záróképernyőmön, meg csak úgy random, pedig eddig csak az alkalmazásokban voltak... Nemrég frissítettem néhány appot Google Play áruházban és azóta nem tudom őket letiltani, sem vírusirtóval, sem Adblockkal.

2017. szept. 21. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel allitom, hogy egy ismeretlen helyről telepített app mellé felment ez a bizonyos reklám app is.

Rafináltak szoktak lenni, általában nincs nevük, azaz csak egy sima fehér felület látható az Alkalmazások menüpontban, ezért átsiklik az ember szeme rajta.

2017. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 meszike91 ***** válasza:
Hard reset biztos megoldja. Vagy megpróbálhatod egyenként letörölni az összes felesleges/ismeretlen programot.
2017. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es: Lehetséges, mivel átnéztem az alkalmazásokat és habár nem találtam olyan sima fehér felületet, egy ikon előjött, ami nem tudom hogy került oda (ezt egy reklám keresővel találtam meg, ami kiszúrja a veszélyes appokat) plusz egy másik ikon, ami a záró képernyőmön jelenik meg.


2-es: Megpróbáltam letörölni néhányat, de nem hozta helyre, ebből reset lesz...


Köszönöm mindkettőtök válaszát!

2017. szept. 21. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!