Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi 4x telefonomon...

Xiaomi redmi 4x telefonomon miért nem működik a 4g?

Figyelt kérdés

A fent említett telefonom van körülbelül 2 hete vettem minden rendben van kivéve a 4g nem akar valamiért működni pedig a telefon az tudja ezt mert globál verzió és támogatja a b20 as sávot is és a 800mhz-t is!


Telekomos vagyok a mibilnetem SIM kártyám és az előző telefonomon működött rendesen viszont azt szolgáltatótól vettem ez viszont független lehet az a baj hívtam már a Telekom ügyfélszolgálatot is de ott sem nagyon tudtak segíteni és említettem meg, hogy lehet, hogy az apn beállítások nem jók de már azt is próbáltam de úgy sem jó!

Egyébként az az érdekes, hogy ha ki van kapcsolva az adatforgalom akkor egyből ott van a 4g ha viszont vissza kapcsolom akkor jibb esetben 3g, HSDPA, ami ugyan elég lenn csak az a baj hogy ezeknek itt nagyon kicsi a lefedettsége tehet van amikor csak Edge van ami kb egyenlő a semmivel, mert ellentétben a 4g az mindig folyamatos volt mivel falun lakok és az itt jobban ki van építve elvileg!


Van esetleg valakinek ötlete, hogy mit tudnánk csinálni?



2017. szept. 21. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Beállítások > sim kártya és mobilhálózat > ráböksz a telekomra > előnyben részesített hálózat - LTE. Próbáld ki, hátha.
2017. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajta b20, sehogy sem lesz rajta 4g. Kivéve ha nagyvárosban laksz.
2017. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!