Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS 11 vélemények?

IOS 11 vélemények?

Figyelt kérdés
Nem lassitja be a telefont? Érdemes letölteni? Válaszokat előre is köszönöm

2017. szept. 21. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Ilyen kérdésnél mindig írd le, hogy milyen telefonra szánnád... A 7-es iPhone-t tuti nem lassítja le, az 5S-et viszont igen.
2017. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a screenshotos cucc egyáltalán nem tetszik, nagyon zavaró.

A többi viszont szerintem egész jó lett, de én laggoltam tőle ma délután egész rendesen. Yt közben amikor görgettem folyton megakadt, de ment tovább a hang és bromi idegesítő volt, iphone 7 plus... Egy újraindítás megoldotta, de barátnőmnél nem. Sima 6-ja van és elég szépen belassult

2017. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Baromi buggos.

Béta tesztelő voltam, de olyan hibák vannak a hivatalos fő verzióban amik még a bétában sem voltak. Pl ma: Kaptam Snapcheten egy üzenetet, fel akartam oldani a telefont, és egyszer csak fogta magát feloldás előtt és eldőlt a háttérképem! Rendesen fogta magát és 90 fokkal eldőlt jobbra. Azt hittem befosok :D Feloldottam, várt egy 5 másodpercet, fekete kép, majd visszaállt a rendes helyére. Azt már meg sem említem h a Facebook minden második megnyitásnál egy 10-15másodpercre befagy...


Hogy mondjak valami jót is

Kaptunk új vezérlőközpontot!

Be be tudod kapcsolni a wifit/bluetooth-ot a vezérlőközpontról, de ki már nem! Ahhoz ugyan csak bele kell menni a Beállitások-> Wifi-> Ki/Be!

Great Apple!

2017. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

android trollokra ne hallgass, azt se tudják mi az ios11


szépen működik, végre van benne screen recorder is

2017. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hamarosan jön egy valag alverzió, egyebet sem csinálunk csak frissítünk. Aki teheti menjen vissza 10.3.3-ra. Sőt, én az SE-vel 9.3-ra mennék.
2017. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!