Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha manapság vásárolnánk Nexus...

Ha manapság vásárolnánk Nexus 5X vagy 6P telefont, az meddig lenne még használható?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy áll pl. az Android frissítésekkel, mennyire támogatja még a Google? És mennyire bírja még a hardver, ha jönnek új verziók hozzá? Meddig lehetne még használni egy új Nexust?

2017. szept. 22. 10:02
 1/2 Trevor. ***** válasza:

Ha nem lesz bootloopos, akkor évekig használható marad. Egyelőre kapják a frissítéseket a Googletól.

Az 5X-nél valószínűleg elég hamar meggyűlne a bajod a multitaskingra kevés rammal és a 3,5 órás SOT-val.


Nekem volt Nexus 5X-em, nem venném meg újra.

2017. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem nagyon multitaskingelsz elég lehet a 2GB RAM. Ha jól tudom több frissítés nem jön ki hozzá hivatalosan, csak biztonsági frissítések, azok viszont 2018 október vagy novemberéig. Bootlooptól sajnos félni kell. Egyik ismerősömmel körülbelül egy időben vettük az 5X ünket és az övé bootloopos lett az enyémnek semmi baja. Szerencséje volt mert pár héttel garancia lejárat előtt lett bootloopos és kicserélték neki az alaplapot.


Szerintem összességében jó kis telefon és egy átlag felhasználó igényeit kielégíti a hardver. A kamerájától még mindig elvagyok ájulva, hogy mennyire jó képeket készít.

2017. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!