Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 vagy Galaxy s7/s8?...

Iphone 7 vagy Galaxy s7/s8? Vélemények, szempontok?

Figyelt kérdés
Jobban tetszik az iphone, de nem akarok csalódni. Eddig androidos telefonom volt, de állandóan lefagy és elég lassú is. Az iphone-ra viszont nem szeretnék fizetős alkalmazásokat. Túl sokat egyikre sem szeretnék költeni vásárlás után.

2017. szept. 23. 17:57
 1/8 anonim válasza:
39%

Szia

Nekem a legújabb iPhone van meg, paromnak a legújabb Samsung galaxy. Az övé ezerszer szebb fotókat készít és a legrosszabb napokon is szebb vagyok az ő telefonjaban mint az enyemen.

De nagyon szeretem Sirit a telefonomban, mert este csak elég oda kiáltani az ágyról (nekem angolra van állítva, magyar ugye nincs) hogy hánykor ébresszen és ez így elég kényelmes dolog... vagy ha kapkodok és megkérdezem Sirit hogy mennyi az idő az is jó. Elvileg a samsungban is van ilyen asszisztens de megpróbáltuk használni és nem tetszett mert mindent kétszer meg kellett erősíteni. Ami rossz volt eleinte, hogy ha kikapcsolom az IOSt az ébresztő nem fog szólni míg az előző androidos telefonomnak ez nem volt gond. Szerintem nem fagy egyikünk telefonja sem. Egyébként nagyon gyors az IPhone

2017. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Előfizetsz valamilyen alkalmazásra?
2017. szept. 23. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

ios miatt lehet érdemes lenne apple-t venni, az iphone-t.


De lényegében mindegy szerintem.

2017. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Ez kb olyan, mint a benzin vs diesel. Mindkettőnek megvan

az előnye, de a hátránya is. Sok paraméter befolyásolja a

választást.

iPhone-on is vannak ingyenes alkalmazások, ugyanúgy, ahogy

az androidon. Persze nagyon sok olyan is van, amiből nincs

ingyenes verzió.

Plusz költést nem értem, alkalmazások vásárlása nélkül már

nincs plusz költség (csak ami a villanyszámlában jelenik

meg).

2017. szept. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én lényeges különbséget nem látok egy iphone 7-8 és egy Samsung s7, edge vagy s8 között.


Mondjuk egy Xiaomi és egy iphone és Samsung között már van különbség, de hogy iphone vagy s7-es, szerintem mindegy.

2017. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gyakori szervizre értettem
2017. szept. 23. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Alapesetben nincs gyakori szervíz.. :)
2017. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen de az egyébként is fizetős lenne (karaoke) valamit tárhely. Pedig óriási a tárhelye lehet én rontok el valamit
2017. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!