Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen telefont szeretnék, de...

Ilyen telefont szeretnék, de nem értek hozzá?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék vásárolni, de nem tudom, melyik lenne az ideális. Olyat szeretnék ami nem merül gyorsan, 200 kép után nem írja ki, hogy kevés a tárhely, és elbírja az instagrammot, snapchatet, messengert ilyesmiket. Viszont 80.000,-Ft felett nem tudok rá többet szánni.Milyen telefont lenne ideális néznem?

2017. szept. 23. 19:27
 1/5 meszike91 ***** válasza:
Szerintem ez is megfelelő: [link]
2017. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

80.000 környéke szerintem ezek:


[link]


Samsung A5-ös, 32 GB.


[link]


Xiaomi Redmi Note 3.


[link]


Samsung A3-as, 16 Gb-os.


[link]


Xiaomi 4X, 32 Gb-os.

2017. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Van 100 másik is, nem csak Samsung és Xiaomi, és ha csak ennyi az elvárás, ilyet kapsz 25e-ért is, bár azok noname-ek. Gondolkodj, kell-e jó kamera autofókusszal, IPS vagy AMOLED kijelző, fontos-e pl. a közelségérzékelő (még ezt is képesek lehagyni), a fémház (A3), mennyi memória (RAM) kell, milyen processzor (mérvadó paraméter - pl. magok száma - nincs, keress teszteket, benchmark-okat). A fenti telefonok jók, de azért van még választék.
2017. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
persze hogy van 100 másik, 5000 mobiltelefon márka van.
2017. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Válogass.

2017. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!