Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom törölni windowson...

Hogy tudom törölni windowson a családi beállítást?

Figyelt kérdés

Nemrégen vettem egy windows készüléket, és mivel ez volt az első microsoft mobilom, létrehoztam egy fiókot is. Eddig minden ment ahogyan kell, viszont amikor le akartam tölteni alkalmazásokat, akkor nem engedte, mert a szülői beállításokat kellett volna módosítania egy felnőttnek, A gond ott van, hogy elmúltam 18, és nincs saját családom sem. Az életkoromat jól adtam meg, szóval az alapjás sem lenne oka erre.

Ha valaki tudna segíteni, annak nagyon megköszönném.

Szép napot! :)



#Microsoft #Windows Phone #lúmia #Családi szolgágtatás
2017. szept. 24. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell saját családnak lennie.Ha a Microsoft fiókodban az van beállítva hogy elmúltál 18 éves akkor nem kellene kérnie semmit a letöltéshez.
2017. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!