Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek is nagyon merül az...

Nektek is nagyon merül az Iphoneotok, amióta frissítettetek IOS 11-re?

Figyelt kérdés

Pár napja frissítettem, azóta borzasztóan merül. Pedig végigzongoráztam minden beállítást, és csak azóta csinálja, amióta frissítettem. Tényleg nagyon hamar lemerül. Valakinél fennáll-e a probléma?

iPhone SE 64 GB



2017. szept. 25. 17:11
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
89%
Állítólag pár nap kell neki és utána beáll, ezt olvastam neten, akkor már jó lesz, de én ezekben nem hiszek. Nekem más telefonnál csinálta ugyanezt. Azért szerettem meg, mert sokáig bírta az akksija, aztán jött egy frissítés és azóta nagyon hamar lemerül, de nekem ilyen már egy hónapja, szóval hülyeség ez, hogy beáll.
2017. szept. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Captain Logic ***** válasza:
Nálam semmit nem romlott… /SE
2017. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálkozz egy resettel. Home+Ki-bekapcsoló gomb, amíg meg nem jelenik az Apple logó.
2017. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam csak gyorsabb lett. Üzemidő így is pazar.
2017. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eleinte mindig jobban merül, kell neki némi idő, hogy beálljon. A régebbi készülékek vagy a széthasznált készülékek pedig már inkább az akkumulátor gyengesége és kihasználtsága miatt merülnek gyorsabban.
2017. szept. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Azt nem tartom valószínűnek h egyik napról a másikra pont miután frissítettem, kb 10 perc használattól és 3 óra készenléttől 64%on kellene legyen az aksimnak, hol ott előtte való nap(IOS10) még normál tempóban merült.

2017. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Captain Logic ***** válasza:
Allítólag frissítés után dolgozik a háttérben még néhány napot…
2017. szept. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
És mit dolgozik? Egyszer valaki elmagyarázhatná.
2017. szept. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!