Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alkalmazás amely külön számolj...

Alkalmazás amely külön számolja a hálózaton belüli és kívüli lebeszélt perceket?

Figyelt kérdés

Ismerek és használok is olyan alkalmazásokat amelyek adott tárgyidőszakban számlálják a kimenő/bejövő hívások perceit, sms-eket, adatfogyasztást stb.

Olyan tarifacsomagra váltottam, amelyben korlátlan hívást bonyolíthatok hálózaton belül, hálózaton kívül pedig 100 perc lebeszélhető. Ott a bibi, hogy az app minden kimenő hívást egységesen kezel, azaz egybe számolja a perceket.

Tud valaki olyan alkalmazást ami képes külön kezelni ezeket a hívásokat?



2017. szept. 25. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyet.
2017. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Call Meter NG-t használtam, de nem valami felhasználóbarát számomra a beállítási felülete. Nem tudom, hogy kell elkülöníteni a 20-asokat a többi kimenőtől, illetve fapados megoldással számcsoportokat tudok meghatározni, ahopl egyesével vihetek fel teljes számokat, réstznév szerint nem. Így több tucat név esetén elégggé macerás lenne, ráadásul sokszor hívok "idegen", névjegyekben nem szereplő számot, amit szintén nem tudok így leválasztani, csak ha azt előtte bepötyögöm a kivételekbe.
2017. szept. 28. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:
callmeter3gsegitseg@gmail.com
2017. szept. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!