Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 8 készüléken véletlenül...

Honor 8 készüléken véletlenül eltüntettem a navigációs sávot, hogy hozzam vissza?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, kérlek segítsetek. Nem tudok ezek nélkül vezérelni, és nem tudom hogy lehetne visszaállítani.

2017. szept. 25. 22:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Na, szóval most átmenetileg megoldottam :D, "lebegő gomb" a neve, ezzel elleszek a megoldásig, de azért kérlek segítsetek. U.I. az útmutatóban amit kaptam hozzá kerestem, de nem találtam.
2017. szept. 25. 22:16
 2/10 anonim válasza:
Ha a főoldalon lehúzod az ujjad, akkor kijön egy kereső, ott pedig beírhatod hogy navigációs sáv, és ki is adja a beállításokban ezt a menüpontot.
2017. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
El lehet tüntetni? :D Ez nekem új, várom a választ én is. :D
2017. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Igen, ebben a menüpontban amit írtam el is lehet tüntetni. ;)
2017. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2017. szept. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vannak letölthető programok, amik root nélkül eltüntethetővé tudják tenni pl.:EMUI Tweaker. Egy kis lefele nyilat megnyomva lecsukódik, felfele mozdulatra újra előjön.
2017. szept. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én is próbáltam eltüntetni, de nem sikerült. Ugyanott a beállítások-nav. gomb helyen nem. Próbáltad újra indítani a telefont? ( biztosan, igen ) Ha nem sikerül akkor , marad a visszaállítás. Mai napig nem tudtam megoldani az újlenyomat olvasó kikapcsolása után jelentkező pin kód kikapcsolást... Így én is a visszaállítás mellett döntöttem. Igaz, azóta már a 7,0-s android fut, amely lehet, hogy kijavította ezt a gondot. Ennek ellenére nem próbáltam újra beállítani.Én is kiváncsian várom a jó megoldást. Üdv.
2017. szept. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Még egy dolog jutott eszembe:

Emlékszel e rá, hogy akkor tájt mikor eltünt, milyen aplikációt telepítettélna telefonra? Próbáld egyenként visszafelyteni őket és minden alkalommal inditsd újra a telefont. Elrontani ezzel nem tudod, de lehet, hogy kiderül a hibaát okozó program. Bocs, hogy ilyen hosszan írok, de tényleg érdekel a megoldás és próbálok gondolkodni! Üdv.

2017. szept. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Semmit nem töltöttem le a telefonra. Igazából nem is tudok még, mert most nem rég kaptam. Ott volt egy "gomb" hogy "navigációs sáv" azt elhúztam és akkor eltűnt. Utána visszahúztam de nem történt semmi. Persze újraindítottam ,de semmi.
2017. szept. 27. 19:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem töltsd le az EMUI Tweaker appot, és abban kapcsold ki-be a navigációs sávot. Hátha ettől helyre ugrik. Utána törölheted is az EMUI Tweaker-t. Nekem 6-os Android van a telefonon, elvileg a 7-en is működik.
2017. szept. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!