Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jelenik meg az...

Miért nem jelenik meg az alkalmazás amit telepítettem a samsung telómra?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy az alkalmazások között nincs a google play, amire felmegyek keresgetno, de ha neten próbálom letölteni (szintén google play) akkor meg jelzi hogy telepítve de az alakalmazások között nincs.
2017. szept. 26. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:

próbáld a google playen keresztül megnyitni, ha sikerül akkor ott van az csak bújócskázik. lehet, csak elnézted

beállítások/ alkalmazások kezelés menüben ott van?

2017. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kerestem, nincs a Play-en és a telepitettek között sincs pedig a play azt irja telepitve, de nem tudod megnyitni merr nincs sehol
2017. szept. 26. 19:54
 3/7 A kérdező kommentje:
SOS. Légyszi valaki! :(
2017. szept. 26. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem indítsd újra hátha... :/
2017. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

de ha a play azt írja, hogy telepítve, ott elvileg meg is tudod nyitni.

milyen alkalmazásról van szó?

2017. szept. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Játékról, ott van hogy telepitve de sehol hogy megnyitas...
2017. szept. 27. 19:13
 7/7 S.Gyuszy válasza:

Helló!

Az én s9+ -on sem találom az android auto alkalmazást, de az alkalmazások között ott van.

Ha név szerint rákeresek akkor

negatív alkalmazásokat ír ki.

Hogyan lehet ezt előkaparni mondjuk a főoldalra v. valami látható formába?

Ui.

Ezt az alkalmazást csak neten keresztül tudtam letölteni mert a play-en nem volt fenn, de miután telepítettem az alkalmazások menüből a play-re lépve megtalálja.

2022. dec. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!